Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Hány helyreigazítást kapna az...

Hány helyreigazítást kapna az ellenzéki média, ha minden meg nem épült stadion után helyreigazítanák őket?

Figyelt kérdés
Szokássá vált úgy random stadionnal ilyesztegetni az ellenzéki balliberális foci gyülölőket. Volt hogy igazából parkolóhely épült, volt hogy uszoda. Mindig vonyítozni kell, meg le kell festeni hogy itt mekkora diktatúra van. Azt az ellenzéki Orbán fobiás, focigyülölő tömeget pedig tovább uszítani. Hogy az ember még sötétebbnek lassa azt az amúgy is alternatív dimenziót ahol él.

2019. aug. 14. 22:29
 1/7 Fizikakedvelő ***** válasza:
Mi a problémád a focit nem kedvelőkkel?
2019. aug. 15. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Nálad sötétebb nem lehet az a dimenzió.

Nem focigyűlölő vagyok, csak szerintem ezer hasznosabb dolgot lehetne építeni ebben az országban, mint stadiont, uszodát, templomot. Ettől még szeretem a focit, úszni is szeretek, de ha még vallásos is lennék, akkor is azt mondanám, hogy a fontossági sorrend felállításában itt komoly bajok vannak. A kórházakat szerintem nem kell bemutatni, az utak rengeteg helyen gyalázatos, életveszélyes állapotban vannak, a helyzetet, ami a vasútállomásokon uralkodik, nem nevezném balkáninak, mert azt sok ország kikérné magának.

2019. aug. 15. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ilyen, hogy foci 30 éve nincs itt. 4-0 kiszívott a Fradi. Hagyjál már.
2019. aug. 15. 03:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Hála az égnek a fociért, ha orbánc a tengeri vitorlázást szeretné már a feltöltette volna a Kárpát-medencét az Adriából a szavazói lelkes éljenzése közepette.
2019. aug. 15. 05:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
67%
Nincs meg nem épült stadion, csak olyan, amit még nem építettek meg. Van még pár stadion nélküli kistelepülés ami - valljuk be - tűrhetetlen.
2019. aug. 15. 05:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Andizsuzsi ***** válasza:
100%
Hány olyan cikk jelent meg ellenzéki sajtóban, ami stadiont vizionált?
2019. aug. 15. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

#6: De jó is lett volna, ha csak vizionál. Csak hirtelen:

[link]

2019. aug. 15. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!