Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Baloldali beállítottságú...

Baloldali beállítottságú szavazók, szeretnétek újra Gyurcsány Ferencet miniszterelnöknek?

Figyelt kérdés
2019. aug. 16. 15:30
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
44%

Igen.

Egy DK-s.

Ő legalább nem lett a világ leggazdagabb embere egy stróman haverjának köszönhetően.

2019. aug. 16. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
56%
Igen, lehet, hogy böszme de ő legalább nem nettó hazaáruló és tolvaj.
2019. aug. 16. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 árokpart ***** válasza:
0%
Vajon ha ő lesz újra miniszterelnök nyitottabbak lesznek a kórházak a mostaninál. Úgy értem lazábbak lesznek a kórházi házirendek?
2019. aug. 16. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 qkker1 ***** válasza:
72%

"árokpart nevű felhasználó válasza:


Vajon ha ő lesz újra miniszterelnök nyitottabbak lesznek a kórházak a mostaninál. Úgy értem lazábbak lesznek a kórházi házirendek?"


Te mindenhová csak ezt a marhaságot tudok beböfögni?!

Sokkal komolyabb problémák vannak, mint egy kórházi házirend. Amúgy ha nem tetszik, jópénzért otthon is kezelnek, nagyon jó pénzért még zártosztállyá is alakítják a lakásod!

2019. aug. 16. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 árokpart ***** válasza:
20%
Attól még, hogy sokan nem vesznek róla tudomást vagy nem akarnak még nagy probléma.
2019. aug. 16. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
29%
#4 szerintem az egészségügy állapotánál nincs súllyosabb égető probléma az országban
2019. aug. 16. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 Balogh Bence 2019 ***** válasza:
5%
Ha nem muszák, nem, de Orbánnál egy fokkal volt.
2019. aug. 16. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
63%

Én nem baloldali beállítottságú, hanem emberbarát beállítottságú szavazó volnék. Olyan, aki azt szeretné, a lehető leghamarabb, a lehető legtöbb ember békében, elégedetten, talán még boldogan is élne ebben az országban.

Ennél az egyetlen oknál fogva nem szeretném, ha Gyurcsány Ferenc lenne a miniszterelnök. Ugyanis nem valósítaná meg az igényemet, sőt, nem is hagyná, hogy segítsek neki ebben. Amit meg ő szeretne megvalósítani, attól én ugyanolyan rosszul élnék. Nem anyagilag, szellemileg. Most se anyagilag. Most is szellemi igényeim kielégítetlensége (sőt ennek növekedése) a fő problémám.

2019. aug. 16. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 árokpart ***** válasza:
0%
4-e Ha már a zárt osztályt említetted nem is baj azzal kapcsolatban is rengeteg törvénytelenség történik. Nálunk gyakorlat csak, hogy bárkit közveszélyessé nyílváníthatnak akár rosszindulatból is és az meg szinte egyedül nálunk van csak talán a világon, hogy valakit orvosi elrendelésre a rendőrség beszállít. Ennek sem sok értelme van, mert az érintett illető ha nem beteg és ennek ellenére be akarnák szállítani, manapság 3 óra múlva Bécsben vagy Prágában van és ott ilyen esetben egyből adnak neki életkezdési lehetőséget, mert ott az ilyesmin elszörnyűlködnek. Ott a hatóság és a betegellátás teljesen szét van választva.
2019. aug. 16. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
De van: A betegségügy. Először is az embereknek illene egészségesen élniük, s nem állambácsitól várni hogy kigyógyítson a tüdőrákból.
2019. aug. 16. 16:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!