Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerintetek Gyurcsán Ferenc...

Ateszkapitány3 kérdése:

Szerintetek Gyurcsán Ferenc maga csinálja a messenger oldalát?

Figyelt kérdés
Mit ahogy az kozismert lehhet egy ilyen automata levelezest folytatni Gyurcsannal amin ugyebar elore megirt monologokat kuld el minden emberenek a dolog es ra mar elore kitalalt valaszokat lehhet felelni. Szerintetek ezt az oldalt szemelyessen Gyurcsán Ferenc csinalja vagy valamelyik marketinges avagy egyeb kolegaja. Valaszotokat elore is koszonom

2019. aug. 17. 22:36
 1/7 A kérdező kommentje:
Elnezest kerek az elirasert *gyurcsány Ferenc. Szegyelem mafam hogy elirtam. Kerlek csak az utan oltsatok szet hogy valaszoltatok a kerdesemre.
2019. aug. 17. 22:38
 2/7 anonim ***** válasza:
56%
hagyjad már a parlamentbe alig akarnak bejárni ezek, nemhogy ilyennel bíbelődjenek....
2019. aug. 17. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
100% hogy nem ő :)
2019. aug. 17. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Miazhogy! Lári fári!
2019. aug. 18. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem. És a DK-s plakátokat se ő rajzolja Photoshoppal. :)
2019. aug. 18. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Egy komplett kampánystáb csinálja az egész oldalát, úgy ahogy Orbánét is, ne dőljetek mar be minden baromságnak...
2019. aug. 18. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a valaszokat. Igazabol en nem voltam biztos benne hogy nem o csinalja mert ha egy kicsiket vegiggondoljuk ez napi max 5 percet venne el szerintem az eletebol de ha iigy mondja mindenki akkor azert be kell latnom hogy valoyzinuleg en voltam kicsit naiv
2019. aug. 19. 07:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!