Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Thürmer és a Munkáspárt...

Thürmer és a Munkáspárt programjában szerepel a magántulajdon megszüntetése?

Figyelt kérdés

Az állandó háborúk, gazdasági válságok és a fokozódó imperializmus világa kizsákmányolja és eszközként használja fel az egyszerű, termelőeszközzel nem rendelkező dolgozót.


A probléma orvoslására már több forradalmat is kirobbantottak, ám ezek csak tüneti kezelést jelentettek. A valódi megoldást egyedül a magántulajdon megszüntetése jelentheti.



2019. aug. 20. 13:24
 1/6 anonim ***** válasza:

Volt már, köszi!


[link]

2019. aug. 20. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem szerepel benne ilyen, valószínűleg Thürmernek is van magántulajdona, mert elég szépen evickél már évek óta állami támogatás nélkül, s nem láttam még koldulni az aluljáróban.
2019. aug. 20. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
#2: Ez igaz volt Engelsre és a német szociáldemokrata párt többi vezetőjére is. Mégis hajlandóak voltak egész életükben egy olyan célért harcolni, aminek megvalósulását valószínüleg már nem fogják megérni.
2019. aug. 20. 22:12
 4/6 anonim ***** válasza:

#3

Jó, de ettől függetlenül, ilyesmi nem szerepel a programjukba és nem is szerepelt soha.

2019. aug. 20. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

[link]


Kádár is mondja, hogy "A mi távlati célunk".

Ha Kádár programjában szerepelt, szerintem Thürmerében is fog.

2019. aug. 20. 22:54
 6/6 anonim ***** válasza:

"Ha Kádár programjában szerepelt, szerintem Thürmerében is fog."

Mi is az összefüggés? Thürmer pedig még balról szemlélve sem érhet soha Kádár nyomába. Az baloldali írók és értelmiségiek szerint Kádár egy európai szintű jelentős államférfi volt, Thürmer pedig egy jelentéktelen politikus, mára pedig már inkább önmaga paródiája.

2019. aug. 20. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!