Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ti belegondoltatok, hogy ez a...

Ti belegondoltatok, hogy ez a sok tűzijáték mind az ADÓFIZETŐK PÉNZÉBŐL lett kilövöldözve?

Figyelt kérdés

Több százmillió forintot lövöldöztek ki alig több mint negyedóra alatt.

Belegondoltatok, hogy ebből a pénzből vajon mennyi lélegeztetőgépet lehetett volna venni? Vagy mennyi hátrányos helyzetű kisebbségi gyermeket lehetett volna kiiskoláztatni?


A Fidesz (élükön Orbán Viktorral) most is értelmetlen dolgokra költi az adófizetők pénzét!



2019. aug. 21. 01:36
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
31%
A ti vezéretek, gyurcsány is lövöldözte a tüzijátékot, sőt, lopott csalt hazudott reggel délben meg este!
2019. aug. 21. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
51%

Bele, de aztán rájövök hogy ez nem a lélegeztető gépekről szól. Én mint hithű keresztény hiszek abban hogy az ember a születésnél és a halálnál többre hivatott.


Miért él akkor az ember? Mi a célja a földi létünknek? Nem azért hogy megéljük a szépet, a művészetet, a gyönyöröket?


Mi értelme lenne akkor az ember életének ha minden pénzünket egészségügyre költenénk? Tovább élnénk, k*r*a jó lenne, de üres lenne az életünk.


Mikor a Parlament rá akarta venni Churchillt hogy csökkentse a kultúrára szánt kiadásokat a háború alatt, ő csak annyit válaszolt rá: - Ha nem áldozunk a kultúrára, akkor mi értelme van a háborúnak?


Véleményem szerint a tűzijáték nem egy rossz sőt nagyon is szép dolog, ami az ember életét teszi szebbé, azzal hogy nézi, azzal hogy általa átéli az ünnepet.


Ha pénzt akarsz keresni lélegeztető gépekre, akkor ne a tűzijáték körül keresd, mert ez a legkisebb ami elveszi onnan a pénzt.

2019. aug. 21. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 A kérdező kommentje:

Nem nekem a vezérem a gyúrcsány, hanem Orbáné. A Feri olyan szintű államtitkokat tudViktorról meg olyan mocskos piszkos dolgokat a múltjáról, hogy gyakorlatilag zsinóron rángatja az egész Fideszt. Ugyanmár... Nincs az az ország ahol Öszöd után ne küldték volna minimum börtönbe gyúrcsányt. Még egy Csád szintű országban is ilyenekért börtön jár. De nehogy azt higyjük, hogy itt ugyanezt ne lehetett volna megtenni. Egyszerű a magyarázat, olyan undorító gusztustalan mocskosságokat tud Feri Viktorról, hogy ezért Orbán még a haja szálához sem mert hozzáérni. Ezért nevetgél még mindig vígan a Parlamentben. A kettő egy és ugyanaz. Fel van osztva egymás között, hogy ki melyik szerepet kapja. A két ikrek csillagjegyű gyerekkori jóbarát mindvégig ugyanabból a kottából játszott.

Ponthogy gyúrcsány jelenlétének köszönhető, hogy Orbán még mindig a hatalmon van. Ők ketten a színfalak mögött puszibarátok...

2019. aug. 21. 01:53
 4/33 anonim ***** válasza:
82%
Ha nem akarod ne nézd, más attól még szórakozhat jól.
2019. aug. 21. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim válasza:
54%
Szerintem felesleges ilyesmin rágódnod, vagy stresszelned kérdező.
2019. aug. 21. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
74%

Te belegondoltál, hogy a tűzijátékkal sokkal több pénzt nyer az állam, mint amit rá költ?

Elég nagy tömegek nézik, akik rengeteget esznek, isznak, jönnek a turisták is, költenek, szobát bérelnek, külön tűzijátékfigyelő hajókért fizetnek, stb.

2019. aug. 21. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
37%

Szerintem az ellenzéki médiát kéne betiltani, mert rosszul vagyok, amikor látom, hogy a közpénzek milliárdjai veszítik el közpénz jellegüket, hogy Mészáros már gazdagabb, mint az ország...


(ironia off.)


,

tüzijáték...

Nem néztem oda és nem zavart.

Gondolom van akinek erre van igénye.



És első kis fogalomzavarban vagy.

Gyurcsány senkinek nem kell.

Attól, hogy zavar az Orbán ténykedése, attól nem utálom kevésbé Gyurcsányt.

2019. aug. 21. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
70%
Szerintem ez nem értelmetlen dolog, szerves része a sok éves hagyománynak. Szép volt most is, mint mindig. Sok mindenen lehetne spórolni, ez számomra nem tartozik közéjük.
2019. aug. 21. 02:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
21%

A magyaroknak nem kell a jólét, ez már számtalanszor bebizonyosodott. Ha egyszer értelmesen költenék el a pénzüket, még bele is halnának.

Az ide írkálóknál is látod, már lassan csak azt nem mondják, hogy lövöldözzön el háromszor ennyi pénzt az ország. Milyen jó is az, nem? Villognak a színes fények, bumm-bumm, ennek örül a paraszt gyermekded lelke.

2019. aug. 21. 03:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
72%
Az is bebizonyosodott, hogy a magyarok közt rengeteg a besavanyodott ember akikhez képest a citrom édesítőszernek érződik....
2019. aug. 21. 03:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!