Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért hihetetlen, hogy fidesze...

Miért hihetetlen, hogy fideszes szavazókent drukkolok az ellenzéknek?

Figyelt kérdés
Akikkel szoktam politizálni nem értik. Én úgy vagyok vele, hogy nincs az rendben, hogy nincs a kormány mögött egy stabil ellenzék. Csak én vagyok az egyetlen?
2019. aug. 21. 19:46
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
43%
Elég érdekes felfogás.
2019. aug. 21. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
97%
Pedig igaza van.
2019. aug. 21. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
93%
#1 Attól, hogy valaki egy pártra szavaz, még nem biztos hogy diktatúrát akar.
2019. aug. 21. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
9%

#3

Én is kedvelem Sztálint, amiért meggyilkoltatott több millió embert, de attól még egyáltalán nem vagyok diktatúrapárti.

2019. aug. 21. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
96%
Szerintem nem furcsa, hanem te látod jól, mi lenne a helyes. Szükség van az egyensúlyra.
2019. aug. 21. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
52%

Sokan vagyunk akik hasonlóképpen, egy jó és erős ellenzéket kívánnak az országnak a mostani bohócok helyett.

Csak ilyenkor mindig jön valami ellenzéki agresszor és kijelenti hogy nem is így van, a fideszesek mind diktatúrát akarnak. Ebben éppen úgy nem érdekli őket a valóság mint sok másban sem.

2019. aug. 21. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
48%
#6 komcsikám, aki nem akar diktatúrát, az simán nem szavaz a fideszre. Aki igen, az szavaz.
2019. aug. 21. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
49%

Mert a Fidesz politikájának a 99%-a abból áll, hogy az ellenzéket ellehetetlenítse az összes elképzelhető eszközzel. Ha szeretnél egy erős ellenzéket, akkor nem támogatnál egy diktatúra-párti embert abban, hogy olyan közel kerüljön az abszolút diktatúrához amennyire csak lehetséges az adott körülmények között.

Olyan ez, mint Sztálint támogatni azért, mert neked fontos a szabad piac. Az általad támogatott politikai erő a hatalmát 99%-ban arra koncentrálta, hogy az ellen dolgozzon, amit te állítólagosan támogatsz.

2019. aug. 21. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
74%
Szia, nem vagy egyedül.
2019. aug. 21. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
29%
Nem csodálom, hogy a Fidesznek állandóan 2/3-a van, amikor tele az ország ilyen elmeőrültekkel.
2019. aug. 21. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!