Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerintetek az Európai Unió...

Szerintetek az Európai Unió szerveinek nem kellene blokkolniuk az interneten a fideszes médiát, és a Facebook-ról is eltüntetni?

Figyelt kérdés

Még mielőtt nekemesnek: szögezzük le a sajtószabadság híve vagyok. Nem azzal van a bajom, hogy a fideszes sajtó kiforgatja az ellenzéki megszólalásokat és hogy elfogult. Ez ellenoldal is az.

Az azonban szerintem túlmegy egy határon és nem normális, hogy mindenféle bűncselekmények elkövetésével (főleg szexuális bcs-kel) vádolnak meg ártatlan ellenzéki embereket, majd 1-2 év múlva kifizetnek akár milliárdos (!) nagyságú összegeket rágalmazás és becsületsértés miatt.

Mindezt úgy hogy nyilvánvaló politikai lejáratószándékkal teszik ezt, és előre tudják hogy hazudnak, de ezt "beárazzák". Pl. Vona eddig több mint 250 sajtópert nyert a Fideszes média ellen akik havi 1-2 millió Ft-ot fizetnek neki.



2019. aug. 24. 10:31
 1/6 anonim ***** válasza:

Az EU jogrendben nyomát se látom ilyen opciónak.

De Trumphot is vádolták ilyesmivel.

Vagy olvasd el a Katherine Blumm elveszett tisztessége c. Könyvet, 1970 körül, Németországból.

2019. aug. 24. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 mindentudó99 ***** válasza:
32%
Eddig úgy volt hogy a fideszesek nem ismerik az internetet. Akkor minek blokkolnál bármit is.
2019. aug. 24. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

"Mindezt úgy hogy nyilvánvaló politikai lejáratószándékkal teszik ezt, és előre tudják hogy hazudnak, de ezt "beárazzák". Pl. Vona eddig több mint 250 sajtópert nyert a Fideszes média ellen akik havi 1-2 millió Ft-ot fizetnek neki"


Szóval mégis csak van jogállamiság

2019. aug. 24. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
76%

Persze, hogy a szexuális zaklatás vádjával - ahogy tervezték - csak az ellenzék tudjon bárkit kinyírni.

Sajnos ez olyan mint az atomfegyver, miután valaki kifejlesztette és bevetette, legitimációt adott mindenkinek, hogy ellene is felhasználhassák. Az USA sem tudta elérni, hogy ne fejlesszen a SZU atomfegyvereket, és ne vethesse be, az lett az alku, ha te használod a fegyvered, akkor én is használni fogom.

Az első példa Kiss László volt, aki 20 éves korában csinált valami hülyeséget, amiért akkor meg is büntették. Most mégis 50 év után, miután felépített egy szép bűntelen életet mindenéből kiforgatták.

Most Donáth Anna volt aki emelte a tétet, ha egy férfi már nőként néz rá, azt is zaklatásnak minősítette, meg hogy minden ilyen embert kb ki kellene irtani.

Élesített egy fegyvert, amit rögtönk kikapott a kezéből Fidesz és fölhasználta ellene.

Ha kisfiú vagy, ne menj ki a nagyfiú elé az utcán hadonászni a késeddel, mert lehet, hogy kiveszik a kezedből, és Te jársz pórul.

Ez már tényleg a szánalmasság csúcsa lenne, hogy ilyen apropóval kiiktatnák a fideazea médiákat. Kb megkötöznék a nagyfiú kezét, hogy a kisfiú hadd élvezkedhessen kedvére a késével.

2019. aug. 24. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

#4, hogy mi volt az első példa a fene se tudja.

Nekem Spíró író, 1990-ben.

" Mi sokkal jobban gyülölünk titeket, mint ti minket."

Csak néztem...

Az a gyűlöletet szó első visszérése a politikába az '50-es évek óta.

2019. aug. 24. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
46%

Nem kell korlátozni őket.

Saját korlátaik rabjai.

Ráadásul én személy szerint imádok röhögni.....


Amikor azt olvasom a fideszes oldalon orsós zavarta ki a szovjeteket.....


Nem nagyon zavarja őket hogy kb a karbantartók vonultak ki a szovjet laktanyákból 2 hónapra a szovjet haderő után amikor félrészegen elkezdte veregetni az asztalt a kiszklub közepén "ruszkik haza"


Kimondottan sajnálnám ha elhallgattatnák őket, ráadásul ez a fidesz eszköze.

2019. aug. 24. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!