Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért találnak mindig valami...

Miért találnak mindig valami kifogást hogy miért nem sikerült az ellenzéknek valami, és miért mutogatnak mindig a Fideszre?

Figyelt kérdés
Legkönnyebb a Fideszre mutogatni meg az embereket lebirkázni patkányozni. Ha a Fidesz és a Fideszesek tennék ezt akkor már menne a felháborodás mi ez a kettős mérce?

2019. szept. 2. 20:10
 1/10 anonim ***** válasza:
46%

"Ha a Fidesz és a Fideszesek tennék ezt akkor már menne a felháborodás mi ez a kettős mérce?"


Ömm, de hisz azt csinálják. 2012 óta mondjuk volt bármilyen tüntetés, amelyre nem húzták rá, hogy a Gyurcsány/ellenzék/Soros/Merkel/Sargentini stb. stb. áll mögötte, szervezi és/vagy finanszírozza?


Őszintén nem tudok olyat mondani, amit a fidesz elrontott, vagy nem csinálta olyan jól, ahogy elvárható lett volna és ezért felelősséget vállaltak.


Egyébiránt visszatérve az eredeti kérdésre: Mi inspirálta ezt a gondolatmenetet? Történt valami, amiről lemaradtam?

2019. szept. 2. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
57%
Talán mert az tény, hogy a fidesz totálisan leépítette a parlamentáris demokráciát, így az ellenzéknek esélye sincs bármiféle érdek érvényesítésnek, amivel az ország másik felének véleményét képviselnék.
2019. szept. 2. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
44%

#1 vagyok:


Ha már lenulláztad mindhárom, neked nem tetsző választ, akkor az elsőt miért nem törölted?


Trollkodsz?

2019. szept. 2. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
28%

#3 vagyok:


Na, ez is megvolt! :D


Szomorú és nevetséges, hogy csak az után hogy rád szóltam!

2019. szept. 2. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
54%
A Fidesz/fideszesek sok mindent tett korábban és annak sem volt akkor semmi következménye. Pl. OV kb. 1 évig nem ment be a Parlamentbe (bár a képviselői fizetését felvette), kordont bontottak, mindent megvétóztak , ott tettek keresztbe, ahol tudtak stb.
2019. szept. 2. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
64%
Ha most a fidesz lenne az ellenzék akkor ők hangoskodnának a legjobban hogy mi ez a korrupció meg a háromszáz feletti ájró meg a lebutított oktatás meg a lelakott egészségügy meg minden. A fidesz örülhet hogy ilyen szoftos ellenzéke van ami még egy jóízű autógyújtogatós meg térkőfelszedős és dobálós meg tankelkötős tüntetést se tud megszervezni. Helyette csak kis bölcsész kultúrtüntiket ahol zsíroskenyeret meg teát osztogatnak és még a rendőrökkel is együtt éreznek.
2019. szept. 2. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
0%

Én nem mutogatok a Fideszre, én a politikusokra mutogatok.

Egyik eb, másik foci vb.

2019. szept. 2. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
64%

"Ha a Fidesz és a Fideszesek tennék ezt akkor már menne a felháborodás mi ez a kettős mérce?"


A fidesz politikája 2010 óta pont ebből áll. Szétlopják az országot, a problémákat pedig mindig másra fogják. Itt egy lista arról hogy kiket neveztek valah, a teljesség igénye nélkül:


- Az IMF

- A bankok

- Helsinki Bizottság

- Brüsszel

- Civilszervezetek

- Soros

- Merkel

- Macron

- Európai Unió

- Juncker

- A finnek

2019. szept. 2. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
68%

Bocsi ranyomtam az elkuldesre. Szóval itt a lista kiket neveztek valaha a haza ellenségeinek, akik mindent bajnak okozói.


Lista folytatása:


- A liberálisok

- Európai bizottság

- Heineken

- Minden ellenzéki párt

- Gyurcsány

- SZDSZ

- Kommunisták

- Migránsok, bevándorlók, menekültek

- Afrikaiak, arabok

- Muszlimok

- Zöldek, környezetvédők

- Egyetemisták

2019. szept. 2. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Mert ennyit tudnak!!
2019. szept. 3. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!