Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Van olyan polgármester jelölt,...

Van olyan polgármester jelölt, aki eltörölné a parkolási sarcot?

Figyelt kérdés

Mégis, mi a túrót nyerészkedik azon egy város közigazgatása, hogy az emberek az autóikkal meg akarnak állni valahol?

Miért kell azért borsos árat fizetni?!

Bárki felvenné ezt a programjába, hogy eltörli a parkolási sarcolást, rengetegen támogatnák, - én biztosan!



2019. szept. 7. 00:33
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Ha lenne, akkor rá szavaznék, egyértelmű.
2019. szept. 7. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Van. Arra is van példa, kampányában benne volt, Ö lett, és később felemelték a "sarcot".
2019. szept. 7. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Gebedjen meg, ki volt az?
2019. szept. 7. 07:14
 4/12 anonim ***** válasza:

A jobbiknak volt most egy kezdeményezése a napokban,hogyan számolnálná fel a parkolási maffiát aminek a bevételéből a kerületek lakói egy fillért sem látnak,maximalizálná 200ft ban a díjat és kerületen belül lenne ingyenes.

[link]

2019. szept. 7. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Ha valaki arra rákényszerítené ezeket a hiénákat, hogy legalább télen a havat kitakarítsák a parkolókból a pénzünkért már az is nagy szó lenne ebben a mutyis országban. Nálunk a rendeletben is benne van hogy a feladatuk lenne mégsem történt meg soha bármekkora hó esett. Amúgy meg az egész rendszer nettó lopás törvényesítve.
2019. szept. 7. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem srácok tessék szépen busszal meg biciklivel járni, kocsit meg garázsban tartani, én csak nagy bevásárláshoz, meg vidékre szaladgáláshoz veszem elő az autót, "érdekes módon" idén még nulla azaz nulla forintot fizettem parkolásra, hogy lehet ez?


Akinek meg az a szíve vágya, hogy klotyóra is a SUV-val járkál, (amiket én ki is tiltanék a legtöbb városból) mert attól érzi magát tökös gyereknek, az csak fizessen szépen.

Az ügyeid 90%-át el tudod intézni kocsi nélkül is, ha neked büdös a buszozás, fizess pajtás!

2019. szept. 7. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
9%

ma 08:12


A hibás érvelés pár esetének iskolapéldája vagy. :D

2019. szept. 7. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

7-es! Inkább nyomj egy dislike-ot (piros kezecske) és ne akarj okoskodni! :-D

Amit írtam leírta, aki szeret élvezkedni a nyilvános WC-n, az ne csodálkozzon, ha valaki pénzt kér az öblítővízért is. Kb. ennyi. Engem az se zavarna ha fél órára lenen egy húszezres a parkolójegy. Vajon miért nem?

Nem akartok fizetni a gonosz városnak? Nosza nem kell kocsival járni!

2019. szept. 7. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Vagyis azt kérdezed, hogy van-e olyan politikus, aki részesül (vagy már várja) a maffia által öszeszedett védelmi pénzekből és azt mondja, hogy ezt a maffiabűncselekmény sorozatot abba kell hagyni? Apukám, röhög a vakbelem...
2019. szept. 7. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 Alex Fly ***** válasza:

És aki az albérleti díjakat?

Mi a túrót nyerészkednek azonb ha az ember egyszerűen szeretne valahol lakni?

2019. szept. 7. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!