Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Neked is van olyan ismerősöd,...

Neked is van olyan ismerősöd, aki indul az önkormányzati választáson, holott sosem foglalkozott előtte politikával?

Figyelt kérdés
Véleményem szerint ahhoz, hogy valakiből jó képviselő legyen, nem árt, ha egy kicsit képben van a hazai politikàval kapcsolatban, még akkor is, ha mondjuk nem a Parlamentbe fog bejárni nap mint nap. A múlt héten láttam, hogy két ismerősöm is megméretteti magát októberben, holott tudomásos szerint közük nem volt soha a politikához és az iskolában sem voltak túl jó tanulók. Az egyikük konkrétan néhány hónapja még autószerelőként dolgozott. Mi a véleményetek erről? Nektek is van hasonló ismerősötök?

2019. szept. 10. 13:42
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a nagyim indul az önkormányzati választásra, pedig korábban sose nem szavazott.
2019. szept. 10. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
73%
Az ismerős azért túl erős kifejezés, mondjuk inkább úgy, hogy elég régóta ismerem őket, s nem kicsit lepődtem meg indulásukon. Egyébként egy kb 4000 lakosú faluban élek, szóval itt még az emberek nagy része ismeri egymást. Lehet némelyiknek ennyire kell az a pár ezer forint havonta,, illetve hogy elmondhassák magukról, ők képviselők. Kicsit nevetséged, de ez van.
2019. szept. 10. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

"holott tudomásos szerint közük nem volt soha a politikához "

Itt a hiba.

TE úgy hiszed hogy soha nem volt közük a politikához, de tudni nem tudod. És ha volt közük, már évtizedek óta foglalkoznak a politikával otthon, képben vannak, a település feladatait is jól ismerik csak neked fogalmad sincsen róla mert te nem vagy benne?

Nekem is volt ismerősöm akiről csak akkor tudtam meg hogy foglalkozik a helyi ügyekkel amikor megtudtam hogy már meg is választották egy másik körzet képviselőjének. Nem ő nem foglalkozott előtte politikával, én nem tudtam ezt róla.

2019. szept. 10. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!