Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha vesz valaki 20 ezerért egy...

Ha vesz valaki 20 ezerért egy wartburgot, mik ezek a 18 ezer vagyonosodási illeték, meg törzskönyv eredetvizsga meg faxom? Milyen vagyon az a moslékrarohadt trágya autó amiért orbánnak fizetni kell?

Figyelt kérdés
Nem kéne haladni a korral, mint amerikában, hogy találsz az utcán egy elvihető cadillacet, beleülsz viszed és örülsz...
2019. szept. 10. 14:59
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
62%

Hát ha olyan hülye voltál hogy megvettél egy AUTÓT 20 ezerért, akkor meg is érdemled.

ELŐBB kellett volna utána nézned, hogy milyen költségei vannak egy autóvásárlásnak még használtan is, ÁTGONDOLNI hogy megéri-e neked az egész a költségek miatt és nem utólag sírni, hogy jajmennyibekerült!

Nem Orbánnak fizeted hanem az állam által elvégzett feladatokat és az adót fizeted meg vele. Attól mert ostoba vagy még nem a másik trágya.

2019. szept. 10. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
56%

én 200 ezerért vettem egy swiftet a szarrá adózott fizetésemből!

kb. 50ezerbe jött ki az átírás, eredetvizsgán meg sem nézték, csak átvették a 20ezret!

évente fizetek rá 6ezer súlyadót! cserébe olyan utakat ad ez az okádék ország, hogy évente lehetne cserélni a lengéscsillapítókat...

2019. szept. 10. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
54%
Örülök neki, hogy kitomboltad magadat. Kérdésed is van?
2019. szept. 10. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

"Hát ha olyan hülye voltál hogy megvettél egy AUTÓT 20 ezerért, akkor meg is érdemled."


Nem a kérdésre válaszoltál te ökör! Milyen vagyonosodás az ha veszek 20 ezerért egy ladát vagy egy wartburgot, ami 100 ezer orbáni jattba kerül mire a nevedre kerül?

Amerikába beugrik a feka egy utcán talált autóba és gól, használja...

2019. szept. 10. 15:15
 5/14 anonim ***** válasza:
66%
Akkor nosza, menj Amerikába!
2019. szept. 10. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 mindentudó99 ***** válasza:
Ŕéges régen egy kb 30 ezret érő trabit 15 ért adtam el háztól. Lett egy adásvételim amit ajánlva elküldtem az okmányirodának. Így megúsztam a gépjármű forgalomból való kivonásának cécóját. Elvinni vastelepre kivonatni . Sorba állni fél napot az okmányirodánàl. Egyszerűbb volt így. Na akitől te vetted is így gondolkodott kb. Ezekna dolgok 1000 éve léteznek sajnos.
2019. szept. 10. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Lehet léteznek ezek a dolgok, de milyen jogon vesz valakitől el egy kormány "vagyonosodás" címen egy tetemes összeget autóvásárláskor? A cigányok ezzel nem is foglalkoznak, biztosítás,átrás, eredetvizsga, jogosítvány stb. Ha véletlen valami bátor rendőr megállítaná(de ritka) azt úgy megfenyegetik, hogy elnézést kér azért is, hogy él.
2019. szept. 10. 15:31
 8/14 anonim ***** válasza:
92%
Miért nem lehet lopni magyarul?
2019. szept. 10. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Emlékszem arra az esetre, amikor (mit tudom én már hogy ki és miért) 4-ütemű Trabantokat akart ajándékba osztogatni.


A kutyának sem kellett, mert annyiba kerültek volna a járulékos költségek! Sokan beugrottak, aztán amikor kiderült hogy végül mennyi az annyi, akkor kifaroltak! :D

2019. szept. 10. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
“Amerikába beugrik a feka egy utcán talált autóba és gól, használja...” - ezt a GTA-ból tanultad?
2019. szept. 10. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!