Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A Fideszesek miért nem tudnak...

A Fideszesek miért nem tudnak kritikusak lenni a kormánnyal szemben?

Figyelt kérdés
Komolyan elhiszik, hogy minden negatív hír hamis, baloldali kreálmány és, hogy ami az állami adókon megy, az szóról szóra igaz?! Miért kell 10 évvel korábbanra visszamutogatni?
2019. szept. 11. 10:59
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
34%

Miért ne tudnának?

Hogy valaki a Fideszre szavaz, az nem azt jelenti hogy a Fidesz minden döntésével egyetért.

2019. szept. 11. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
55%

Náluk ez már vallás.


Tipikus példa amikor a pénztáros lőrinc loásait említed. "há de mádzsár lup tesó"


Nincsenek érvek csak vak hit a semmibe.

2019. szept. 11. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
46%

Én megvárnám a válságot, hogy akkor mikor ezt a bőrükön érzik mi lesz. Kínában 25 éve folyamatosan nő az autó eladás, 3 válság alatt is. Most 14 hónapja csökken, agusztusban 16%-s volt a csökkenés, az elektromos autók eladása is 6%-kal csökkent.

Na vajon azaz ország, ahol autógyártásra van ráálva a gazdaság fele, mekkora arcra esés lesz.

2019. szept. 11. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
36%

A "fideszesek" kritikusak a kormánnyal. Csak te nem figyelsz oda rá mert nektek már nem is kritikus az ha valaki nem gyűlöli a zorbánt, nem akarja a fideszeseket lámpavasra húzni vagy elvenni a vagyonukat, börtönbe zárni, nem harsogja hogy itt minden korrupció és egyik oldalról, hogy már minden összeomlott és vége az országnak - másik oldalról pedig pont ezzel totál ellentétesen, hogy itt csak egy jövendő válság hozhat olyan romlást amitől majd nem szavaznak a fideszre.

A kritikának van építő jellege meg romboló módja.

Amit ti csináltok az még csak nem is romboló kritika, csupán alaptalan vádaskodás, gyűlöletkeltés és mocskolódás -csupa, csupa hazugsággal.

2019. szept. 11. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 mindentudó99 ***** válasza:
42%
Én tudok kritikus lenni. Szoktam is . Itt is.
2019. szept. 11. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

“Amit ti csináltok az még csak nem is romboló kritika, csupán alaptalan vádaskodás, gyűlöletkeltés és mocskolódás -csupa, csupa hazugsággal.”


A te stílusodban válaszolnék:

Ez leginkább rád és a többi fideszesre jellemző, de te is tudod :) Ugyanígy elmondható ez a kormánytagokról és az ellenzékről is. Én csak feltettem egy egyszerű kérdést, és máris itt egy tipikus fideszes válasz :)


Mondj akkor kérlek romboló kritikát a kormányról, mert még nem hallottam fideszestől sosem :)

2019. szept. 11. 11:50
 7/16 anonim ***** válasza:
80%

4:

Akkor mutass egy példát.


Mert amit én látok az az, hogy a Fidesz szavazók többsége még a teljesen vállalhatatlan dolgokat sem kritizálja, akkor is mindenre az a válasz, hogy bezzeg a másikak. Simán tapsikoltak magukat jobbosnak vallók a manyup államosításnak, a dohánymutyinak, egyik napról a másikra maguk is kelet barátok lettaky ahogy változott az irány, hangoztatják hogy mennyire jó az egészségügy, a rossz mutatókat az oktatásban a cigányokra fogják, a nyílt gyűlöletpropagandát sem láttam, hogy egyetlen Fideszes értelmiségi is elítélte volna. Hol voltak ezek a kritikusok, mikor a CEU-t üldözte el a kormány, hol vannak amikor Mészáros Lőrinc vagyonosodásáról van szó? Még meg is magyarázzák, hogy amit a baloldaliak korrupciónak neveznek, az pusztán a nemzeti tőkés réteg felépítése...

2019. szept. 11. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
30%
Romboló kritika nem viszi előre az orszàgot. Ezért nem lehet érdemben tárgyalni az ellenzékkel. Mert olyanok mint az óvodások. Mindegy mit csinál a Fidesz, az csakis sza*r lehet. Építő jellegű kritikakat el tudnánk fogadni. De olyannal még nem állt elő egyetlen ellenzéki párt sem. Az ellenzéki választók értelmesebbik fele is tudja ezt hogy így nem lehet csinálni, ahogy az ellenzék most intézi a dolgokat.
2019. szept. 11. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
26%

#7 Amit te látsz az az ellenzéki média, meg amit itt írnak le az ellenzékiek, hogy "ezt gondolják/csinálják/mondják a fideszesek. Mint ennél a kérdésnél is. Nem teszik. Kritikusak a kormánnyal szemben.

Attól mert nem állnak ki köpködni a kormányt és nem rohannak azonnal gyurcsányra szavazni helyette, attól még kritikusak. A kritika nem azt jelenti amit ti csináltok, már leírtam. csak ti hiszitek hogy egy személyben Orbán eldönt mindent, mások meg végrehajtják - mert ez illik a mesétekbe. A viták a döntés ELŐTT vannak, a vélemények sokban eltérnek, különböznek és bizony a döntés után is sokan elégedetlenek. Mert ekkora szavazóbázisnál másképpen lehetetlen.

Számtalanszor leírtam én is itt ezen a fórumon is, hogy mivel nem értek egyet, mit csináltam volna másképpen. Ahogyan az előbb mindentudó99 is ugyanezt írta le. De attól mert nem tetszik hogy előbb a tanárok bérét emelték meg és nem az egészségügyben dolgozókét, hogy, elégedetlen vagyok mert nem támogatták elegendő mértékben a magyar találmányok megvalósítását az utóbbi években, vagy hogy nem indítanak pereket az ellenzéki hazugságokkal szemben - még nem fogok gyurcsányra szavazni. Kritikus vagyok, nem pedig ostoba.

2019. szept. 11. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
35%

Én nem vagyok fideszes, de azt tudni kell hogy a ballib álhírek nagy része hamis. Olyan interjúkat hoznak le 400-ék ami soha az életben meg sem történt. Semmi pozitív cikket nem hoznak le egy olyan kormányról, ami 2010-ben romokban vette át az országot. Medgyessy idején olyan államcsőd lett volna, ha nem utalják aznap az IMF hitelt, hogy nyugdíjat fizetni sem tudtak volna. Eszméletlen eladósodás volt. Elképesztő hogy semmi olyan intézkedésről nem adnak hírt amit a kormány tesz értünk és valóban jó dolgok


Mindent negatív színben tüntetnek fel. Folyamatosan heccelik az embereket a negatív érzelmekre játszanak rá. Mindenről Orbán tehet. Mindíg csak rosszat fújnak a jobboldaliakra hogy patkányok, bírkák, debilek stb stb


Kérdező, nektek nincs kritikai érzéketek? Jól van ez így?

2019. szept. 11. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!