Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A túlzott mértékű multikultura...

A túlzott mértékű multikulturalizmus káros, miért nem ismerik be?

Figyelt kérdés

Feloldja a nemzeti öntudatot, a tartást és a hitet. A túlzott multkultúralizmusra törekvés el lehetleníti a nemzettudatot, ellehetetleníti a nemzet útját és felodja a nemzetet.

A multikulturalizmus marhaság mert az egyén végülis a sok kultúrális dologból amit kínál a multikulti vagy lástzólag kínál neki nem kap semmit, mert semmi nem épül benne semmire és nincs semminek alapja, kevert katyvaszt kap az ember ami egyenlő a semmivel.

Rétegzett identitás és rétegzett kulturalizmus látezik csak, a multikulti egy 21.-ik századi bulshit, homokszórás az emberek szemébe hogy minnél kezelhetőbb és engedelmesebb végrehajtó masszává gyúrja őket a hatalom, "polgáriasítsa" őket.



2019. szept. 11. 14:26
1 2 3
 1/23 Molyember ***** válasza:
63%
Mi az a nemzeti öntudat? Mi következik belőle? Ez mindig egy homályos része az ilyen kiborulásoknak.
2019. szept. 11. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
45%

Mert az a cél, hogy egy nyomott társadalom legyen.

Nem véletlenül történik ez az egész, direkt erőltetik.

2019. szept. 11. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
62%
Már pedig akár tetszik akár nem, a világ a multikultúra irányába fog elmenni, mivel a globális felmelegedés miatt több száz millióknak költözniük kell a szülőföldjükről.
2019. szept. 11. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
17%

Utólag már nem tudják beismerni, mert a multikulturalizmusból nincs visszaút. Pár ezer év kell mire ismét homogén lesz a társadalom.

Most gondolj bele, egy multikulturális társadalomban kijelented hogy nem jó a multikulturalizmus? És? Hiába vannak hátrányai, visszacsinálni már nem tudod.

2019. szept. 11. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:
Erdélyi magyarként nekem rétegzett identitásom van, de mivel apám és anyám, magyar és magyar anyanyelvű volt és így nevelt, meg mert én ezt választottam, a magyar nemzeti öntudatomat élem meg, de mivel rétegzett identitású vagyok és távoli őseimközött akadtak sváb és zsidó és és Romániában születtem, bármyelik nemzeti öntudatot élhetném, a svábot, zsidót vagy románt, de mivel a tágabb és szűkebb család magyar nemzeti öntudatú, törvényszerű, hogy azt élem. Na én ezt gondolom, a nemzeti öntudatnak és rétegzett identitiásnak. A rétegzett identitásba tartozik minden kultúrális vonás és jellemző amit életed során megedévá tettél és rendelkezel vele, mint a magyar anya nyelv, a román vagy az angol amit megtanultál, vagy amennyit megtanultál belőle az iskolában, a barátaid többsége akikkel haverkodsz, éritkezel és kommunikálsz, hogy milyen templomba jársz, melyen tv csatornákat nézel, mit tartasz fontosnak múltból, hogyan akarod élni a jövőd stb...
2019. szept. 11. 14:48
 6/23 A kérdező kommentje:
A multikulturalizmus szembe megy a nemzeti öntudatokkal. Mindeggyikkel ami a világon létezik.
2019. szept. 11. 14:54
 7/23 anonim ***** válasza:
39%
Még szerencse, hogy a náciskodásnak nem az a célja, hogy engedelmes droidhadsereget tenyésszen ki magának a hatalom.
2019. szept. 11. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
56%

Az vagy, rétegzett identitású.

Elmebeteg...

2019. szept. 11. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
37%

Keresztkérdés!


Szerinted nem létezik olyan nemzettudat, ami a multikulturalizmusra épül?

Ha ugyanis egy multikulturális társadalom bizonyos ideig létezik, akkor a nemzeti öntudatának része lesz a multikulturalizmus. Az a baj, hogy sokan azt hiszik, hogy a kettő egymás ellentéte, pedig rohadtul nem.

2019. szept. 11. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:

Attól, hogy esetleg megünneplem a Haloweent mert testzik és mókásnak tartom még nem leszek multikultúrális polgár, csak egy kultúrális vonása rétege lesz a magyar nemzeti öntudatomnak.


A multikulti ki akarja forgatni a sarkából a világot és emberket, lényegében, töményen megmagyarázva azt akarja, hogy Haloweenkor ünnepeld a Karácsonyt, szóval az ilyen mindenféle alap és előzmény nélküli kultúrális katyvaszokat helyezi előtérbe.

2019. szept. 11. 15:01
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!