Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Tényleg olyan sok Magyarország...

Tényleg olyan sok Magyarországon az indonéz és az ukrán vendégmunkás?

Figyelt kérdés
Sokan hőbörögnek hogy a Zorbán azt mondja ellenzi a migrációt, mi közben tele vagyunk indonéz és ukrán bevándorlókkal, de szerintem ennek kb annyi értelme van mint anno a 23000000 románozásnak.

2019. szept. 11. 20:50
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Székesfehérváriként naponta találkozok ukránokkal tömegközlekedésen, boltokban, utcán, itt rengetegen vannak.
2019. szept. 11. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 mindentudó99 ***** válasza:
A Zorbán ellenzi az illegális migrációt. Fene tudja miért. Még szerencse hogy az ukránok legális papirokkal jönnek. Különben nyugtalanító lenne a jelenlétük. Egyébként tényleg sokan vannak.
2019. szept. 11. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Tényleg. Egyébként csak attól függ, mihez képest nézed.
2019. szept. 11. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
0%
Vannak, vannak. Vendégmunkások eddig is voltak, minnél több annál jobb. Legyen indonéz, kínai, ukrán stb.... Ami igazán veszélyt jelent rájuk, és igazán gondot okozna azok a muszlimok. Szerintem szebb egy multikulturális társadalomban élni, több szinű emberekkel szinezett országban élni mint simán csak muszlimokkal. Ebből baj nem lehet ha ellenőrzött és jól szabályozható.
2019. szept. 11. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
4-es Szerbia is mevszívta az albánokkal hogy elszakadtak. Azért vannak korlátok amit muszáj féken tartani vagy újraismételjük Trianont.
2019. szept. 11. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Ebből baj nem lehet ha ellenőrzött és jól szabályozható.


Azt beza nem lehet. Itt a probléma. Akkor vizestálék mindjárt rászizmus ántiszemitáznak.

2019. szept. 11. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

'Legyen indonéz, kínai, ukrán stb.... Ami igazán veszélyt jelent rájuk, és igazán gondot okozna azok a muszlimok.'


Indonézia népességének 87.2%-a muszlimnak vallja magát a 2010-es adatok alapján.

2019. szept. 12. 00:31
 8/12 anonim ***** válasza:
Indonézeket még nem nagyon láttam (vagy csak nem tudtam, hogy azok), ukránokat viszont egyre többet.
2019. szept. 12. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Az építkezések nagyrészén (is) ukrán vendégmunkások vannak, akik nem kevésbé viselkednek undorító módon, mint a cigók.


"Nincsenek migránsok" btw.

2019. szept. 12. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

"Indonézia népességének 87.2%-a muszlimnak vallja magát a 2010-es adatok alapján."


Én nem mondtam hogy baj ha muszlim is van, de ne legyen csak muszlim. És dolgozzanak rendesen. Nem lesz nagy probléma, ha a munkaerőhiány enyhítésére hozzák be őket és dolgoznak már pedig dolgoznak. Nem úgy mint a buckalakók!

2019. szept. 12. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!