Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Politika » Magyar politika

A kérdés

Tényleg olyan sok Magyarországon az indonéz és az ukrán vendégmunkás?

Sokan hőbörögnek hogy a Zorbán azt mondja ellenzi a migrációt, mi közben tele vagyunk indonéz és ukrán bevándorlókkal, de szerintem ennek kb annyi értelme van mint anno a 23000000 románozásnak.

Keress kérdéseket hasonló témákban: bevándorlás, indonézek, ukrán, vendégmunkás, 23 millió román

szept. 11. 20:50  Privát üzenet  

A válaszok
1 2
Székesfehérváriként naponta találkozok ukránokkal tömegközlekedésen, boltokban, utcán, itt rengetegen vannak.

A válaszíró 74%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/12Időpont szept. 11. 20:53 Privát üzenet
mindentudó99 nevű felhasználó válasza:

A Zorbán ellenzi az illegális migrációt. Fene tudja miért. Még szerencse hogy az ukránok legális papirokkal jönnek. Különben nyugtalanító lenne a jelenlétük. Egyébként tényleg sokan vannak.

A válaszíró 59%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/12Időpont szept. 11. 21:03 Privát üzenet
Tényleg. Egyébként csak attól függ, mihez képest nézed.

A válaszíró 62%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/12Időpont szept. 11. 21:44 Privát üzenet
Vannak, vannak. Vendégmunkások eddig is voltak, minnél több annál jobb. Legyen indonéz, kínai, ukrán stb.... Ami igazán veszélyt jelent rájuk, és igazán gondot okozna azok a muszlimok. Szerintem szebb egy multikulturális társadalomban élni, több szinű emberekkel szinezett országban élni mint simán csak muszlimokkal. Ebből baj nem lehet ha ellenőrzött és jól szabályozható.

A válaszíró 23%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/12Időpont szept. 11. 22:03 Privát üzenet
4-es Szerbia is mevszívta az albánokkal hogy elszakadtak. Azért vannak korlátok amit muszáj féken tartani vagy újraismételjük Trianont.

A válaszíró 59%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/12Időpont szept. 11. 22:29 Privát üzenet

Ebből baj nem lehet ha ellenőrzött és jól szabályozható.

Azt beza nem lehet. Itt a probléma. Akkor vizestálék mindjárt rászizmus ántiszemitáznak.

A válaszíró 62%-ban hasznos válaszokat ad.
# 6/12Időpont szept. 11. 23:38 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

'Legyen indonéz, kínai, ukrán stb.... Ami igazán veszélyt jelent rájuk, és igazán gondot okozna azok a muszlimok.'

Indonézia népességének 87.2%-a muszlimnak vallja magát a 2010-es adatok alapján.

# 7/12Időpont szept. 12. 00:31 Privát üzenet
Indonézeket még nem nagyon láttam (vagy csak nem tudtam, hogy azok), ukránokat viszont egyre többet.

A válaszíró 39%-ban hasznos válaszokat ad.
# 8/12Időpont szept. 12. 07:29 Privát üzenet

Az építkezések nagyrészén (is) ukrán vendégmunkások vannak, akik nem kevésbé viselkednek undorító módon, mint a cigók.

"Nincsenek migránsok" btw.

A válaszíró 69%-ban hasznos válaszokat ad.
# 9/12Időpont szept. 12. 09:30 Privát üzenet

"Indonézia népességének 87.2%-a muszlimnak vallja magát a 2010-es adatok alapján."

Én nem mondtam hogy baj ha muszlim is van, de ne legyen csak muszlim. És dolgozzanak rendesen. Nem lesz nagy probléma, ha a munkaerőhiány enyhítésére hozzák be őket és dolgoznak már pedig dolgoznak. Nem úgy mint a buckalakók!

A válaszíró 23%-ban hasznos válaszokat ad.
# 10/12Időpont szept. 12. 14:48 Privát üzenet
1 2

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Másnak is elege van a folyamatos ukrán bételépítésből? Lenyomják a béreket.
Mit gondoltok, hogy van olyan Kelet-Magyarországi város, ahol már 4000 ukrán dolgozik?
Miért szerbeznek le, amikor én magyar vendégmunkás vagyok?
Orbán nem csak ukránokat akar betelepíteni, hanem török vendégmunkásokat is, vagyis ugyanazt csinálja, mint Nyugat-Európa ötven évvel ezelőtt?
Kb hány keleti (Ukrán, Mongol, Kínai, stb) vendégmunkás dolgozik Magyarországon?
Mit szóltok hozzá, hogy a kormány ukrán bevándorlókat hív, ahelyett, hogy béremelkedésben asszisztálna?

Kérdések a Politika rovatbólKérdések a Magyar politika rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!