Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szekszárdiak! Megint Hejjmanné...

Szekszárdiak! Megint Hejjmanné kattant be? Mert olvasni hogy kirúgtak egy diákot egy gimnáziumból mert ellenzéki posztot lájkolt. Nem az a suli ez ahol a videós gyereket inzultálták? Vicc amit ott megenged magának a fideszes igazgató.

Figyelt kérdés
2019. szept. 11. 20:57
 1/9 A kérdező kommentje:
2019. szept. 11. 20:59
 2/9 anonim ***** válasza:

"Mert olvasni hogy kirúgtak egy diákot egy gimnáziumból mert ellenzéki posztot lájkolt."


"A fiú jelezte, hogy lemond a diákönkormányzatban betöltött elnöki tisztségéről, amit viszont az igazgató nem engedett, arra kérte, október 13-ig, azaz az önkormányzatit választásokig jegeljék az ügyet. A diák ezen annyira kiborult, hogy kiiratkozott az iskolából."


Nem mondom hogy normális a helyzet, de kell ezt még ilyen hülyén szítani is?

2019. szept. 11. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 árokpart ***** válasza:
0%
Egyáltalán nem normális egy EU-s országban. Az ellenzék végre már egy kicsit komolyabb lépéseket is tehetne.
2019. szept. 11. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
64%
Ejus országban valóban nem kellene össze vissza hazudozni m
2019. szept. 11. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Latom a fidesz trolljai ide is elernek.
2019. szept. 12. 13:40
 6/9 anonim ***** válasza:
Én mára odáig jutottam, hogy akármit olvasok, 2x is meggondolom mi lehet belőle igaz. Úgy gondolom, hogy ha ilyen megtörténne, vagy megtörténhetne akkor rossz helyen járunk. De szerencsére erről szó sincs. Nem kirúgták, hanem kiiratkozott. Azért a kettő nem ugyan az. Az másik kérdés, hogy mi ennek a háttere, de azért egy felmondás meg egy kirúgás között azért lényeges különbség van.
2019. szept. 14. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Vedd csak HEILmannet.
2019. szept. 14. 23:19
 8/9 anonim válasza:
0%

Bocsi, hogy idepofátlankodok, de nekem elég sok tapasztalatom van a Garayval és Heilmannéval

Először is, amiket a két botrányokról irtak róla, sajnos mind igazak

Az a baj, hogy Garaysnak már jópár éve nem menő lenni

Mert kb mindenki tudja, aki ott tanul, hogy egy versenyistálló az iskola, mindenki követel ( tisztelet a kivételnek) de nem tanítanak

És szerintem azért van még mindig az “elitiskolák” között, mert rettentő korrupt ott szinte mindenki....

Írom ezeket úgy, hogy 4 évet lehúztam ott, de tudnék jó sok ocsmányságot említeni

- egy ex-Garays

2019. okt. 26. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Szia, nem csak a lájk volt a háttérben. A srác Hitler fejere vagta be az igazgatonot!
2021. okt. 20. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!