Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Dr. Orbán Viktor Mihály...

Dr. Orbán Viktor Mihály Miniszterelnök Úr miért hangsúlyozza ki hogy Magyarország jobban teljesít?

Figyelt kérdés
Ha tényleg jobban teljesít akkor nem kell mondogatni állandóan mert az emberek majd úgy is érzik. Svájcban vagy Norvégiában nem mondják soha hogy milyen jó az ország, az emberek tudják maguktól hogy baromi jó dolguk van.
2019. szept. 13. 15:23
 1/10 anonim ***** válasza:
79%
Máshol meg az ellenzék úgy akar kormányt váltani, hogy nem azt harsogja hogy mekkora diktatúra van, és hogy milyen rossz itt élni. Szerintem ezzel hogy ezt mondja, nincs semmi baj. Ha már nem tudsz másba belekötni, akkor mindig muszáj más személyiségét kritizálni? Nem unjátok már ezt a hülye "Dr Orbán Mihály" trollkodást?
2019. szept. 13. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Dr Orbán Úr egyszerűen érti, hogyan lehet delejezni a választópolgárokat sikeresen, ha sokszor elmondja, hogy jólteljesítünk akkor egyszer csak jól fogunk teljesíteni. Még várunk erre egyelőre, de hiszem, hogy megtörténik ha Viktor Mihály nem hagy cserben minket és folytatja a dolgot.
2019. szept. 13. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

#2 Persze, persze. Az hogy ti meg minden második mondatban diktatúráztok, az meg nem nem számít.

Miért is nem?

2019. szept. 13. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
36%
Az mégsem ismételgeti, hogy: Én vagyok Napóleon!
2019. szept. 13. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
dr. Orbán, jegyezd meg már végre.
2019. szept. 13. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Mert ezzel a szugerálós szöveggel egy idő után, a reményei szerint ezt fogja gondolni mindenki.
2019. szept. 13. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

"Norvégiában nem mondják soha hogy milyen jó az ország, az emberek tudják maguktól hogy baromi jó dolguk van."


Ebben igazad van, mert norvégiában vagyok riksakuli 2 diplomával. Még sosem bírtak annyit adni, hogy éhenhaljak, vagy az albit ne tudjam fizetni és ne tudjak egy étteremben enni, anélkül, hogy tetemes összeget félre ne tegyek.

2019. szept. 14. 04:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Két lehetséges válasz:

iszonyú buta.

retteg hogy mi lesz miután eltüntetik a posztjából és utána pontosan ugyanazt művelik vele is, mint amit most ő az ellenfeleivel.

2019. szept. 14. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
4/8: pedig nagyon szeretne az lenni
2019. szept. 15. 02:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

7-es: "Ebben igazad van, mert norvégiában vagyok riksakuli 2 diplomával. Még sosem bírtak annyit adni, hogy éhenhaljak, vagy az albit ne tudjam fizetni és ne tudjak egy étteremben enni, anélkül, hogy tetemes összeget félre ne tegyek." Édes Istenem, hogy egyesek hogy hazudnak - és milyen rosszul?!

Ha Norvégiában egy percet is éltél volna, akkor nem beszélnél baromságot!

Ha meg iróniának szántad, akkor nagyon gyengére sikeredett...

2019. szept. 15. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!