Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mennyire kell megkeseredett,...

Mennyire kell megkeseredett, visszataszító és feladatát ellátni alkalmatlan főpolgármesternek lennie valakinek ahhoz, hogy értelmi fogyatékosozzon egy "vita" közben?

Figyelt kérdés

Tarlós több ízben bebizonyította korábban is, hogy teljesen alkalmatlan a feladatának ellátására, gyakorlatilag semmi produktív nem történt az "irányítása" alatt, csak egy kedvére mozgatható fidesz bábú.

Én, aki napi szinten tapasztalom azt, hogy félbehagyott, elhúzódó építkezések, a bel -és külváros rendszeres járhatatlanságával kell szenvedni az embereknek munkába menet előtt, és munkából jövet után, szinte biztos vagyok benne, hogy a mélyentisztelt Fogyatékos Úr közel sem tesz meg annyit a városlakók érdekeiért, mint amennyi a ráruházott hatalom.


Tehát tulajdonképpen mi oka van az embereknek arra, hogy ezek után is rá szavazzanak, azon kívül, hogy a választóréteg igen nagy része csak azért szavaz rá, mert fideszes?


2019. szept. 14. 10:37
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
90%
Te budapesti vagy? En bevallom oszinten nem es ugy gondolom hiaba probaljak lejaratni tarlost, ha a pestiek ujra es ujra megvalasztjak, akkor gondolom annak van valamilyen oka, elegedettek vele. Barmennyire is probaljak lejaratni a mediaban.
2019. szept. 14. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Az ok egyértelmű, a magyarok félnek a változástól, és inkább beérik kisebbel, ez az általanos magyar igénytelenség, amely sok-sok ízbrn megjelenik.

Ettől függetlenül talán észre kellene venni azt,.hogy fiatal, közép és időskorúak mindennapi életvitelét megkeserítő intézkedések és nem-intézkedések folynak a városban és talán ezt is figyelembe kellene venni.

2019. szept. 14. 10:40
 3/11 anonim ***** válasza:

A személyeskedés "értelmi fogyatékos" kizökkenti az ellenfelet, egy terelési technika.

El kell engedni a füled mellett az ilyen vitapartner próbálkozását és a konkrét üggyel foglalkozni s nem azzal, hogy az ő megítélése szerint "értelmi fogyatékos" vagy.

2019. szept. 14. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Ez másról szól. A nyilvános vita a demokrácia egyik alapvető jellemzője.

A fidesz pedig a viták elutasításával demonstrálja hogy elutasítja és csírájaban folytja el a demokratikus értékeket.

2019. szept. 14. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Egyszerűen arról van szó, hogy Tarlós nem akart újra polgármester lenni, de a pártban végtelenül unszolták jelöltségre. Ennek tetejében pedig évek óta most először van komoly kihívója. Nem azért, mert Karácsony olyan nagy ember lenne, hanem mert egy ellenzéki összefogás van mögötte, amit szimbolikusan le kell verni. Egyszóval tétje van a dolognak és a kampány során fokozódik a stressz, már csak a tennivalóktól is.
2019. szept. 14. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

#5 véleménye sem rossz, de én ugyanazt más olvasatból nézem:


Tarlós elkötelezett fideszes, és akar főpolgármester lenni. Viszont csak azért akar maradni, mert tudja hogy ellenzéki győzelem esetén igen sanszos hogy büntető-eljárások sorozata fog indulni.


Tehát félelemből, vagy inkább rettegésből cselekszik.

2019. szept. 14. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

#6 vagyok:


Ha a főpolgár-mesteri pozíció ellenzéki kézbe kerül, a kormánynak vége! Nem azonnal, de egy visszafordíthatatlan folyamat fog beindulni.


Szerintem ezt mérte fel helyesen Tarlós is.

2019. szept. 14. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
52%
Ha egy kettyóssal "vitázik" akkor mégis mit mondjon?
2019. szept. 14. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
55%

#7, #8-nak:


Ha egy ketyóssal állna szemben aki hülyeségeket beszél, akkor magabiztosan hajtaná el.


Nekem qrvára nem tűnik magabiztosnak! :D

2019. szept. 14. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Igen, a személyeskedés a gyengeség jele. Ha tudom, hogy az ellenfelem "értelmi fogyatékos" nem közlöm vele, hanem kihasználom eme hiányosságát.
2019. szept. 14. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!