Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A bevándorláspárti magyar...

A bevándorláspárti magyar ellenzék, ha be engedné Európába a 3 milliárd muszlim migránst, akkor miért baj ha a kormány be enged ortodox ukránokat is akik dolgoznak és szabályozva vannak?

Figyelt kérdés
[link]

#szabály #munka #szabályozás #ukrán #törvények kultura emberek
2019. szept. 21. 21:53
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
91%
Ha ez egy versenyre készült, hogy sikerül-e alulmúlni az origót, akkor szerintem jó eséllyel indulsz. Nem könnyű feladat, elismerésem.
2019. szept. 21. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
88%
Ne aggódj a déli határ kerítés megállítja mind a 3 milliárdot! Ameddig Orbán van hatalmon nem kell félni
2019. szept. 21. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:
87%
Neked sem erősséged a gondolkodás. Tudod te mennyi 3,8 milliárd ember?
2019. szept. 21. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim ***** válasza:
23%

1-3 tereltek, de a kérdés jogos, leegyszerűsítem: mi bajotok az ukránokkal/románokkal/kínaiakkal, ha az abszolút tanulatlan, dolgozni nem akaró afrikai, arab földről érkező migránsok "aranyat" érnek szerintetek?


Egyébként ha tényleg olyan hasznos munkaerők lennének és felpörgetnék a magyar gazdaságot, akkor otthonról hogyhogy nem hiányoznak (és most ne tereljünk a háborúval, egész Afrika nem áll háborúban egyfolytában, nem csak háborús területekről érkeznek!)?

2019. szept. 21. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 Koplárovics Béci ***** válasza:
75%
Orbán van Viktrobi az elméjével távol tartja mindet is!
2019. szept. 21. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 anonim ***** válasza:
68%

a./ az ellenzék sem engedné be a muszlimokat

b./ a fidesz szlogenje: a bevándorlók nem vehetik el a magyarok munkáját

2019. szept. 21. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 anonim ***** válasza:
79%
#4 Nem jogos a kérdés, ez egy baromság. Nézd már meg a linket, 3,8 milliárd embert említ. Az Kína 3x, vagy a Föld népességének durván a fele. Bocs, de ilyen "kérdésre" nem tudok és nem is akarok komolyan válaszolni.
2019. szept. 21. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim ***** válasza:
73%
3mas vagyok...Nem tereltem, csak egy újabb hazugságra reagáltam. Nem vagyok ellenzéki, de a Fideszt kifejezetten utálom. És szerintem se jöjjön túl sok kecskeb*szó, viszont a Fidesz meg takarodjon. Na?
2019. szept. 21. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 A kérdező kommentje:
Az emberi népesség mintegy hatvan százaléka Ázsiában él, szóval a kérdésem komolyan lehet venni, azt hogy jogos e nem tisztem meg itélni, az a ti döntésetek de az én véleményem szerint az.
2019. szept. 21. 22:28
 10/37 anonim ***** válasza:
79%

"Az emberi népesség mintegy hatvan százaléka Ázsiában él, szóval a kérdésem komolyan lehet venni, azt hogy jogos e nem tisztem meg itélni, az a ti döntésetek de az én véleményem szerint az."


Értem én szombat van de máskor gyógyszerre ne igyál kérlek.

Nyugtass meg vezetni ma már nem akarsz.....

2019. szept. 21. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!