Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mostanra már összemérhető a...

Mostanra már összemérhető a norvég életszínvonal a magyarral?

Figyelt kérdés
Szerintem Norvégiát már eléggé megközelítettük ahhoz, hogy kijelentsük, nincs érdemi különbség a két ország átlagos életszínvonala között.
2019. szept. 21. 23:22
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Mai másik top propaganda kérdés.


Alig várom a "Svájci" menekülteket akik ide jönnek a jólét miatt

2019. szept. 21. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Egészségügyben,oktatásban és demokráciában mindenképp europa és a világ élvonalában vagyunk...jah nem.
2019. szept. 21. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Konkrétan nyugaton magyar nyelvű képzéseket indítanak, hogy ide jöhessen mindenki aki normális életszinvonalra vágyik, itt nincs bűnözés itt minden frankó.
2019. szept. 22. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Eddig is összemérhető volt egy egyszerű képlettel.


Magyar életszínvonal osztva 32 vel szorozva 1.0001 és azt elfelezed.


Pont kijön

2019. szept. 22. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
A ksh-nál erősen dolgoznak egy olyan oszlopgrafikonon ahol a két ország életszínvonalát egymás mellett lehetne ábrázolni. A problémát megfelelő perspektíva alkalmazásával sikerült megoldani. Ez hasonlóan működik mint amikor kinyújtod a kezed és a hüvelykujjad akkorának látod mint a 2 kilométerre levő gyárkéményt.
2019. szept. 22. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Én nem tudom, de én egy bolti rakodó vagyok Norviban, fizetem a tb-t egy jó albit is fizetek és étteremben kajálok mindennap, plusz anyámnak hazaküldök havi 100 rugót és félre is rakok ennyit. Döntse el mindenki, hogy hasonlít e.
2019. szept. 22. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Mindig is összemérhető volt, hogy norvégiában magas az életszínvonal, itt a béka segge alatt van.
2019. szept. 22. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Máskor Bulgáriát hozd fel viszonyítási alapnak! Azok Európában az utolsók, viszont őket "leköröztük" egy hajszállal, így aztán a büszke utolsó előtti helyen állunk.

Ha azonban sokáig marad Orbán, Bulgária is elhúz mellettünk. Öt kiló ingyen-krumpli viszont alanyi jogon jár!!!

2019. szept. 22. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Összemérhető. Brit tudósok azt kapták eredményül, hogy a két életszínvonal fordítva aránylik egymáshoz, mint a két ország minszterelnökének egója.
2019. szept. 22. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Ez vicc kérdés vagy tényleg ilyen buta vagy?
2019. szept. 24. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!