Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért sajnáljam Kövér László...

Miért sajnáljam Kövér László t amiért rosszúl lett egy repülőn, ha ellenzékiként én csak egy agresszív gerilla vagyok szerinte?

Figyelt kérdés
2019. szept. 24. 21:20
 1/6 anonim ***** válasza:
56%
Mert te egy áldott jó ember vagy. Csak azt tudnám, hogy akkor miért kell pár kérdéssel lejjebb azon picsogni, hogy miért szálltak le vele, mert egy egyszerű ember miatt ezt tuti nem tették volna meg.(de megtették volna)
2019. szept. 24. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ne sajnáld. Ugorjunk.
2019. szept. 24. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
60%
Jól van fiam :)
2019. szept. 24. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Mert neked nem muszáj lesüllyedni az ő szintjére.
2019. szept. 24. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Állítólag Kazahsztánba voltak és onnak repültek Szlovákia felé, mivel szlovák géppek mentek. De a repülő Varsóban szállt le. Hát én akárhogy nézem a térképét ez valahogy gyanús, ugyanis Lengyelország nem is esik útba.
2019. szept. 25. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Az agressziv gorilla is lehet ézékeny lény. A Busman is megsiratja a legyilkolt állatot mielött felfalja, még bocsánatot is kér tőle.
2020. jún. 12. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!