Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Elképzelhető hogy Berki...

Elképzelhető hogy Berki Krisztián több szavazatot kap majd októberben mint Puzsér Róbert?

Figyelt kérdés

Berkire ugyanis csak azok szavaznak majd akik félrehúznak vagy azt hiszik ez egy jó trollkodás.

Puzsér szavazóinak viszont szerintem jó 90%-a ellenzéki szavazó, akik bár egyetértenek Puzsérral, de tudják hiába szavaznak rá a szavaztuk elveszik (vagyis ha el is érne mondjuk 5-6%-ot Puzsér - mivel nincs budapesti listája a Sétáló Budapestnek, ezért tőlük senki nem kerülhet be a közgyűlésbe) ezért rengetegen átszavazhatnak Karácsonyra kisebbik rossz alapon.

Így megeshet hogy Tarlós és Karácsony mondjuk 45% feletti eredményt ér el: míg a 3. Berki kap 1,5%-ot a 4. Puzsér pedig csak 1,3%-ot.

Ennek lehet realitása?



2019. okt. 2. 14:10
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

El. Én már el is képzeltem.

De szerencsére a képzeleten kívül semmilyen reális esélye nincs.

2019. okt. 2. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
63%
Ha ad finom kolompért, akkor igen.
2019. okt. 2. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
100%
Attól hogy valaki Puzsérra szavaz még nem "veszik el" a szavazata, csak mert nincs reális esélye a győzelemre. Ez rossz hozzáállás mert így lehet fent tartani a mai helyzetet a "demokratikus baloldal" és a "nemzetikeresztény jobb" között, és nem kerül be új kihívó a köztudatba. Lehet hogy most Puzsér 4-5%ot fog szerezni, de 5 év múlva akár többet és így fel tud épülni egy új választási opció a mai posvány mellett.
2019. okt. 2. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyon kicsi esély van erre, Berki több szavazatot kapna mint Puzsér.
2019. okt. 6. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
*hogy Berki több szavazatot kapna , arra van nagyon kevés esély szerintem.
2019. okt. 6. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha Berki több szavazatot kap, akkor veszek egy repülőjegyet és kiköltözök Ausztráliába.
2019. okt. 12. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!