Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Milyen politikai nézetűnek...

Milyen politikai nézetűnek számítok, ha alapvetően mindenben egyetértek a nemzeti konzervatív étékekkel, de én teljesen elfogadom a melegeket és transzneműeket is?

Figyelt kérdés
2019. okt. 6. 17:00
 1/10 anonim ***** válasza:
15%
Kompett hülyének.
2019. okt. 6. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
57%
Középen vagy, így a normális.
2019. okt. 6. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
68%
Ha mindenben egyetértesz velük, ahogy hogy fogadod el a melegeket és a transzneműeket?
2019. okt. 6. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
48%
Akkor áruló vagy a szemükben. Csak a teljes behódolás az elfogadható.
2019. okt. 6. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
65%
A jobboldalon elfogadott a gruppen szex luxusprostikkal, az, hogy melletted férfiak verik a farkukat, miközben te azt lesed, hogy a haverodat hogy szopja le egy másik luxusprosti (ez van borkai kiszivárgott videóján) akkor ehhez képest a melegek csendes békés keresztény templombajárók!
2019. okt. 6. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
0%

A transznemű és a meleg NEM ugyanaz!

A meleg nem tehet arról hogy az, viszont a transznemű tehet arról hogy tönkreteszi a testét.

Előbb tanuld meg a különbséget.

2019. okt. 6. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Te tanulj meg szöveget értelmezni, mert ez így nagyon gyenge, főleg hogy a képességeid alacsonysága mellett még kritizálni is próbálsz másokat. "melegeket és a transzneműeket is" - ebből egyértelműen látszik, hogy tudom, hogy nem egy és ugyanaz a kettő. Ülj, kutyus, beégtél!
2019. okt. 6. 19:53
 8/10 anonim ***** válasza:

Középen vagy, azt hiszem.


Ismerősöm is ilyen. Alapvetően nemzeti érzelmű, de pl. simán elbeszélgetek egy nővé operált transznővel (a munkája miatt gyakran találkoztak), és nincs baja vele.

2019. okt. 7. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Én is ilyen vagyok. Szerintem az, hogy valaki nemzeti érzelmű és konzervatív értékrendű, nem zárja ki, hogy meleg vagy transznemű legyen illetve elfogadja őket. Más kérdés, hogy ritka a monogámia, a konzervatív értékrend ebben a körben.
2019. okt. 10. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
24%
Bolond vagy drága!
2019. okt. 14. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!