Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Fidesz társaim létezhet hogy...

Fidesz társaim létezhet hogy egy konzervatív hazafi így viselkedik? Ti elhiszitek ezt és mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés
Teljesen el vagyok képedve egy keresztény magyar gondolkodású ember a feleségén kívül más nővel hál. Nem értem ezt az egészet, hogy tehet ilyen Bokai polgármester úr. Nem lehet hogy manipulált a felvétel?
2019. okt. 7. 20:41
 1/9 anonim ***** válasza:
77%
"Bokai polgármester úr" Hol is van ilyen nevü polgármester?
2019. okt. 7. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Borkai.. Bocsánat
2019. okt. 7. 20:48
 3/9 anonim ***** válasza:
15%
Egy keresztény hazafi Fideszes soha nem tenne ilyet! Ez mind csak a bevándorláspárti ellenzék kitalációja, egyértelműen manipulált felvételek!
2019. okt. 7. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
67%

Nyilván sokkal többen vannak ezzel így, csak senki se teszi ki az ablakba..

Én nem vagyok elképedve egyáltalán ezen, nem most látok előszőr megcsalást. Nem tudom ebbe mi annyira különös.

A kereszténység önmagában nem teszi jó emberré az adott személyt... és ettől még vannak vágyaik amiket nem tud elfolytani pl.

Attól még, hogy kereszténynek vallja magát, napjainkban bármit megcsinálnak így is az emberek, nem kell rögtön a manipulálásra gondolni mert, hogy ő szent keresztény és ő aztán nem is csinálhat ilyesmit, biztos csak hazugság... na ez az ami hülyeség.

(Ja és amúgy én független vagyok, nem FIDESZES, mielőtt valaki megszólna, a kérdés megszólítása miatt jegyzem meg)

2019. okt. 7. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
55%

A balliberálisok akarják lejáratni a Polgár Mester Úrat!

Elrabolták őt és arra kényszerítették egy jachton, hogy kábszit szíjon örömlányok melliről!

2019. okt. 7. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
17%
Mindenki hibazhat, igy o is. Majd kijavitja!
2019. okt. 7. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Talán úgy létezhet, hogy se nem konzervatív, se nem keresztény. A hazafiságát ebből nem lehet megítélni, arról nem mondhatok semmit.
2019. okt. 7. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
0%
Engem abszolút nem zavar. Lám, a konzervatívok sem karót nyelt, sótlan figurák (mint ahogy azt a ballibek próbálják sulykolni), hanem élvezik az életet és a földi örömöket. Ráadásul egy olimpiai bajnok tornászról van szó, aki már többet tett le az asztalra, mint az esztétikailag előnytelen nőnemű ellenfele. Ha győri lennék, Borkaira szavaznék... :)
2019. okt. 7. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem, ne higgyél el semmi ilyesmit.

Csak azt amit Viktor mond. Még gondolkoznod sem kell.

Hogy manipulált-e ? Persze.

Még a valóság is manipulált.

Amit látsz,amit hallasz, amit érzel szintén.

Szoval nemcsajhogy gondolkoznod sem kell, még látnod és hallanod is teljesen felesleges.

Elég lesz a jobb kezed amit a szavazáskor használsz.

2019. okt. 7. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!