Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerintetek a székesfehérvári...

Szerintetek a székesfehérvári ikerlányok - akik a Borkai ügy főszereplői - fognak vallomást tenni?

Figyelt kérdés
És megtarthatják az EU-s támogatásból nyitott esküvői-ruha kölcsönzőjüket?

2019. okt. 8. 15:11
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

és akkor megmondják, hogy nem fogadtak el ellenszolgáltatás, csupán tetszett nekik a bráner?


Biztosan megkeresték már őket, és itt nem feltétlenül újságírókra gondolok, se nem olyan szervekre akiknél vallomást kellene tenniük. Inkább amolyan felkészítős jelleggel..

2019. okt. 8. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
31%

Mégis hol kellene vallomást tenniük? Szerinted lesz bármiféle vizsgálat, eljárás?


Te kis naiv.

2019. okt. 8. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
73%

Egyre nagyobb ez a borkai botrány, lehet hogy ezt már nemtudja azorbán banda elsimítani, de majd meglátjuk milesz a vége.

Az biztos hogy borkainak egyre több korrupciós ügyére derül fény. Itt a legújabb.


[link]

2019. okt. 8. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
91%

A kurv..álkodás nem büntetendő a magyar törvények szerint. Horvátoknál elvileg igen, de ezt bizonyítani esélytelen szerintem.


A kokó más téma, de abból se lesz semmi szerintem, csak ha nincs videó róla. Akkor is nehéz összekötni a ribikkel.


Nyugodjon meg mindenki, Borkai nem fog lemondani, szépen elindul a választáson és megnyeri. Aztán egy hét múlva elfelejti mindenki, csak úgy emlékszik majd rá mint egy tökös nemb..zi belevaló férfi :D


Gyülekeznek a jelek a korrupciós botrányhoz, de ez sajnos kevés. Ezeket nagyon nehéz kinyomozni, ki-kinek mit adott el... és szerintetek a Fideszközeli nyomozóhatóság mennyit fog vele foglalkozni? Szarnak az egészre és lezárják az aktát.


Hahó, ez Magyarország!

2019. okt. 8. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Tiktok.com -on van egy video valószínűleg az egyik jachton szereplő Hölgyről, amint mondja és mutatja:


"A ló néz, a csikó lát. Felszívnék egy csík kólát!"


Továbbá még néhány jachtos bulizós video.

2019. okt. 8. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
#5, Link?
2019. okt. 8. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

pl. itt.


[link]


ha rákeresel vannak még róla videok. facebookon volt aki levelezett is vele :D Valamilyen Á. Róbert

2019. okt. 8. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
persze nem tudom ő van-e rajta, sajtó terméket linkeltem csak.
2019. okt. 8. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

10000% hogy ez ő. Egyértelmű, nézzétek meg a TV2 linket. Buta ostobenkó qrva 😃


😃😃 kösz, ez kellett mára

2019. okt. 8. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Bakker itt még azt is elismerte 2016-ban hogy telefonon elérhető szexuális szolgáltatásra!!!!


Én azthittem csak egy ártatlan lányka aki üzletért szop.... de nem ez már k..rva volt 3 éve is.


[link]

2019. okt. 8. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!