Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az ilyen embernek valami...

Az ilyen embernek valami "identitászavara" van?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy ahány ember annyi féle politikai vélemény van, de a sógoromat egyszerűen nem tudom hová tenni, számomra teljesen zavaros, hogy ő most ki vagy mi.

Ugyanis politikailag abszolút Fidesz párti, vérben forgó szemekkel tesz mindent a Fideszért, gyűlöli az általa liberálisnak vélt elveket és embereket ámbár a liberalizmust jó dolgoknak tartja csak szerinte manapság a liberálisként ismert emberek java szélsőséges.Viszont a melegekről és zsidókról alkotott szélsőjobboldali teóriákat elítéli, és szerinte nem lehet senkit sem bántani amiért meleg, továbbá a zsidókkal sincs semmi baja.Viszont a cigányokkal már hadilábon áll, és annyira szélsőséges nézeteket vall velük kapcsolatban, hogy azt le sem írom ide mert szerintem törölnék miatta a kérdést.

A határon túli magyarság, és Nagy-Magyarország szent dolog, a kommunistákat minimum agyonlőné, ha tehetné.


Ezt pedig egyszerűen nem értem, nem tudom hová tenni.

Az a slussz poén, hogy egyetemen végzett történelemszakot, és jelenleg is sikeres vállalkozása van.

Arra gondoltam, hogy ez az identitászavar azért van mert így könnyebb azt mondani amit a vállalkozásban a partner hallani szeretne?Tehát hogy tud szélsőjobbos lenni,aki valójában Fideszes, de ugyanakkor tud melegjogi aktivistaként zsidóbarát lenni és így mindenkinek megfelel?

Cigányokkal és kommunistákkal pedig járulékos veszteségként nem foglalkozik így szabadon gyűlölheti őket?

Vagy csak szimplán egy "megzakkant" ember,netán esetleg normális a felfogása?


2019. okt. 10. 05:49
 1/7 mindentudó99 ***** válasza:
41%
Már az is baj ha nem utálja valaki melegeket jobboldaliként. Miért az elvátás lenne? A cigányokat meg nem szereti. Az miért baj? Biztos meg van az oka rá. Kár tagadni a többség nem szereti őket. Én se szeretem őket tisztelet egy két kivételnek. Ez rasszizmus hanem tapasztalat. Ha az emberhez betörnek vagy többször melopják au elkövető meg mindíg cigány nem kell ezen csodálkozni. Kommunistákat meg ki szereti? Ne a Türmer féléket nézd. Azokat akik az előző rendszerben ügyködtek. Persze sokuk már nem is él.
2019. okt. 10. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
62%
Akinek a jelenlegi Magyarországon a túl sok liberalizmussal van baja, annak valami nagyon félre van menve a toronyban.
2019. okt. 10. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
96%
A kérdezőhöz hasonló emberekkel van a baj, akik mindenkit identitászavarosnak könyvelnek el, ha van önálló véleményük.
2019. okt. 10. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
36%

Kérdező

Inkább figyelj oda arra amit mond, mert esélyt kaptál arra hogy megérts mennyire ostoba is az ellenzékiek képe a fideszről és a fideszesekről.

A sógorod nagyon pontosan mutatja hogy a fideszesek NEM utálják a melegeket, nem gyűlölik a zsidókat - az előzőt magánügynek tekintik, a másodikat meg a magyar közösség részének. Nem szélsőjobbos attól sem valaki ha kimondja hogy bizony problémák vannak a cigánysággal, mint nagy csoporttal.

Nem netán normális a felfogása, hanem neki van normális felfogása.

És bizony a fideszben rengeteg olyat találhatnál akik megint eltérően gondolkodnak ettől és akár kevésbé vannak rossz véleménnyel általánosságban a cigányságról de jobban irritálják a melegjogi aktivisták erőlködései. Mert a fidesz hatalmas párt és rengeteg támogatója van, nagyon sokféle véleménnyel.

nem azért támogatják ennyien a fideszt mert zsinórmérték szerint mindenki ugyanazt és ugyanúgy gondolja - pláne nem azt és úgy ahogyan az ellenzékiek hangoztatni szokták róluk, - hanem mert összességében ez a párt tud olyat képviselni ami számukra is elfogadható, amely a támogatói szerint egy élhető és jobb országot hoz számukra, amiben ők is megtalálják a helyüket a maguk eltérő véleményével.

2019. okt. 10. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
61%

"A sógorod nagyon pontosan mutatja hogy a fideszesek NEM utálják a melegeket, nem gyűlölik a zsidókat"


1-2 kivételtől eltekintve, az összes fideszes ismerősöm undorodik a homoszexuálisoktól és jókat szoktak zsidózni, persze csak akkor, ha fideszes haverok közt vannak.

Szóval ne kamuzz. A kérdező sógora elüt az átlagos fiddertől. Persze vannak ilyenek is, de ritkábbak.

2019. okt. 10. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

#5


Nem identitászavaros az ismerősöd, de nem is szélsőséges. Azért mert valaki nem tartja igazságosnak a Trianonban ránk erőszakolt diktátumot, attól még nem lesz szélsőséges. De az sem szélsőséget jelent, ha nem kedveli a cigányokat.

De az inkább hajaz szélsőségességre, ha valaki a migránsokat afféle szent tehénként tekint, és mindent napjaink ál-balliberális nézőpontjából ítél meg, és bagetellizál velük kapcsolatos tényeket.

2019. okt. 10. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Tudod mi a neve annak a jellemnek, amit sikekrült tökéletesen bemutatnod?


Infantilis!

2019. okt. 10. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!