Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Borkai ügy magánügy, hogy fér...

Borkai ügy magánügy, hogy fér össze ez a cselekedet a keresztény konzervatív értékrenddel, ezek után ismét meg lesz választva?

Figyelt kérdés
2019. okt. 10. 07:46
 1/9 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem meg lesz választva. Pár kiló krumpli itt, néhány mozgósított közmunkás ott, esetleg egy kis migráncshiszti, Brüsszelezés, legrosszabb esetben maga a Nagyságos Miniszterelnök Úr látogat el Győrbe, hogy szavazásra buzdítsa a nyugdíjasokat, cigányokat és a többi eltartott célcsoportot.
2019. okt. 10. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
79%
A romák megmentik győrt. Bár ők nem csak krumplit kapnak..
2019. okt. 10. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
89%
Nyilván sehogy. De keresztényként én úgy gondolom, hogy a fidesz politikája eddig sem felelt meg a keresztény értékrendnek. Nagyon káros ez a propaganda, amit csinálnak.
2019. okt. 10. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
0%

Miondig vicces ahogy megmutatjátok hogy egy árva szót sem voltatok képesek megérteni abból amit a "keresztény oldal" nektek magyarázni próbált - például azt az alapvető dolgot hogy nem létezik ilyen hogy "keresztény oldal", egy értékrend van, a keresztény kultúrán alapuló értékválasztás és jövőkép. Hogy nem papok és apácák gyülekezete a fidesz szavazótábora, hanem rengeteg emberé akik szerint nem a meleglobbi képviseli a helyes értékrendet - de ettől még vannak közöttük melegek is, vagy hogy nem az a jó irány ha értéktelennek tekintik a házasság intézményét vagy a gyermekvállalást - de ettől még vannak akik soha nem akarnak házasodni, csak együttélést akarnak vagy akik soha nem akarnak gyereket sem. És bizony rengetegen vannak akik nem hűségesek. Csak tudják hogy annak kellene lenni.

De erőlködjetek csak. Igen vicces.

2019. okt. 10. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
4. Ez az azért nagyon messze egy egyszerű félrelépéstől, itt azért sokkal durvább dolgok történtek.
2019. okt. 10. 09:50
 6/9 anonim ***** válasza:
0%

Borkai Fideszes. A Fidesznek a szövetségese a KDNP keresztény. A Fidesz nem egyenlő a KDNP-vel.

Ha keresztény vagy, a KDNP-re kötelességed szavazni!

2019. okt. 10. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Andizsuzsi ***** válasza:

"Csak tudják hogy annak kellene lenni."


Ezt a mondatot Borkaival kapcsolatban azért én kihagytam volna. Borkai nem tudja, hogy hűségesnek kellene lenni, nem is volt az és nem is törekedett rá. Ami engem pl nem igazán érdekel, szemben azzal, hogy milyen pénzből volt az orgia fizetve, ki fizette, milyen véletlenek szerencsés közrejátszása kellett ahhoz, hogy az ott 'dolgozó' lányok EU-s támogatásból tudjanak vállalkozást indítani, stb.

2019. okt. 10. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

ez csak a Polgármester Úrra és a családjára tartozó MAGÁNÜGY!



Senkinek semmi köze hozzá rajtuk kívül! Mindenkivel megesik, hogy megbotlik. A jót továbbviszi, a rosszat kijavítja. Borkai Úr és csapata pedig remek munkát végez Győrött. Ezt kellene jól a fejekbe vésni!

2019. okt. 10. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

8. Remélem troll vagy..... Ez nagyon nem magánügy... Ugyanis

1. jó kérdés kinek a pénzéből szórakozott..

2. Úgy tudom örömlányok voltak és tudni illik Horvátországban bűncselekmény a prostitúció, így már bűncselekményt követett el, ami nagyon nem magánügy.

3. Pontosan a saját magánügyével kampányolt, amikor kiírta a plakátra hogy családapa és így családjával kampányolt. Ugyanúgy ez is és ugyanúgy az is magánügy

2019. okt. 10. 13:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!