Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Győrben milyen most a hangulat?

Győrben milyen most a hangulat?

Figyelt kérdés
2019. okt. 10. 09:05
1 2
 1/18 ConnectCare ***** válasza:
45%
Azt olvastam kitűnő.
2019. okt. 10. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
70%

Olyan mint máskor. Kb. mindenki tudta hogy ez megy, eddig se lehetett csinálni vele semmit, ezután se lehet.


Az emberek jönnek-mennek, teszik a dolguk.

2019. okt. 10. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
12%
Tegnap előtt tekertem egy kört, győri Fidesz iroda, városháza, Borkai háza a külvárosban. Mindenhol minden nyugodt, se egy graffiti, se egy tüntető nincs sehol.
2019. okt. 10. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
48%
Úgy láttam mára szerveznek valamit, meg szombatra majd elnezek arra :D
2019. okt. 10. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
42%
Győriként azt tudom mondani hogy mindenki tudott az ingatlanmutyikról (hvg is megírta 2012-ben), meg a többi oligarcháról, de senkit nem érdekel, ahogy a borkai szexvideói sem befolyásol semmit, ugyanúgy győzni fog vasárnap, legfeljebb kevesebb %-al.
2019. okt. 10. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Amíg a nyugati országrészben a 10 millás kocsi zsebpénz addig én is gondoltam. Azt hiszik Borkai miatt indul nettó 300-al a fizujuk.
2019. okt. 10. 10:40
 7/18 anonim ***** válasza:
82%

Nem zsebpenz Gyorben sem a 10 millios auto. Nem mindenkinek indul 300e Ft nettotol a fizetese.

Az teny, hogy munkanelkuliseg gyakorlatilag nincs. A fizetesek magasabbak, mint Borsodban vagy Szabolcsban, de a lakas adasveteli es berleti dijak is rendkivul magasak.


Az ingatlanmutyirol ezt-azt lehetett tudni, a tobbit legfoljebb sejtette az ember, de igy osszeszedve sosem olvastam/hallotam sehol.


Rakosfalvyrol azt hallottam, hogy egy gatlastalan, penzehes ember, de semmi konkretumot nem tudtam.


Borkairol azt hallottam, hogy par eve otthagyta a feleseget egy masik noert. Igy most oszinten meglepodtem, hogy tudott produkalni egy friss csaladi fotot. :-)))

A k..vazasaikrol, a kokainfogyasztasukrol semmit nem tudtam. Ezen nagyon megdobbentem.


Hogy a vallalkozokkal hogyan megy a korrupcio? Nos, ismerjuk a NER mukodesi mechanizmusat, tehat sejtette az ember, hogy van korrupcio. En konkretan a trafikos koncesszioknal hallottam, hogy ismeretsegi alapon lettek szetosztva.

Korabban hallottam aprosagokat, hogy amint polgarmester lett (meg 2006-ban), a szemelyi soforje a szomszedja lett. Akkor hozott ide egy olyan jegyzot is, aki szexualisan molesztalta a hivatal dolgozoit es masfel ev mulva botranyos korulmenyek kozott tavozott.

A Vill-Korr Kft. vezetojerol, Gasztonyi Laszlorol sejtettem, hogy korrupt, mert mindent a Vill-Korr csinal Gyorben.


Viszont pl. Szabo Ervinrol, a Palffy etterem tulajdonosarol semmi disznosagot nem tudtam. Az aljegyzorol sem, a volt kabnetfonokrol sem. Ezeken nagyon meglepodtem.


Belvarosi utcak es terek felujitasanal latszott, hogy draga es rossz minosegu megoldasokat valasztottak - logikus, hogy itt is korrupcio lehetett, de semmi tobbet nem tudtam.


Szoval nekem, aki szuletesem ota (46 eve) itt elek, de sosem mozogtam "magasabb" korokben, igenis ujdonsag volt, orulok, hogy valaki ezt megirta.


Szombaton delutanra a Momentum tuntetest szervezett. Mas programrol nem tudok.

Kampanyprogramokrol sem. Mintha megelegedne minden part azzal, hogy kirakta a platkatjait (es firkalgatja, leragasztja a vetelytarsaket, hehe). Es ez igy volt a botrany kirobbanasa elott is. Mintha csak FB-oldalukon kampanyolnanak az itteni politikusok.

Igy persze csend is van, hisz az emberek maximum az ismeroseikkel vitatjak meg ezt a botranyt is.

2019. okt. 10. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
80%

Én dolgozok, mellette egyetemre járok itt Győrben a Széchenyire.


Ezt csak azért írtam,mert elég sok különböző hátterű,életkorú emberrel találkozok napi szinten.


Az egyetemisták ( fiatalok)többsége legalábbis ezt vettem észre a közvetlen közelemben,röhögnek az egészen,mint ha egy vicc lenne.


A munkahelyemen,most bevallom őszintén a legtöbb kollégám fideszes

( szerencsére nem az elvakult szektás fajtából)hanem a megvezetett,migránsoktól félő emberek.

Akik igazából jóravaló emberek és politikán kívül bármiről el tudok velük beszélgetni.


Na ők azok akik mentegetik Borkait

PL.Hogy nem nagy ügy,te is ezt csinálnád,ha a helyében lennél stb


Ha az én véleményem érdekel tudod én nem tudok ezen nevetni, nem tudom egy legyintéssel elintézni a dolgot,hogy az összes politikus ilyen,


Győriként nagyon bánt,hogy napok óta rajtunk röhög az ország.


Ez Győr az ország egyik legélhetőbb városa

( Győr nem Borkainak köszönheti a gazdagságát,Borkai köszönheti Győrnek,hogy meggazdagodott)


és ezt sok győri elfelejti és biztos vagyok benne hogy Borkaira fognak szavazni,mert attól rettegnek,hogy ha nem Borkai lesz a polgármester akkor majd elszegényedik a város.


Én úgy gondolom,hogy egy város első embere nem vesztheti el a méltóságát,de ha mégis megtörténik ( ahogy Zsoltinál megtörtént)

Akkor pártállástól függetlenül fel kell állnia.


Utolsó gondolataim ezt még leírom.

Napok óta mióta ez a balhé kiderült azon töprengek,hogy szerintem őt már rég nem érdekli a szégyen és a megaláztatás, valószínűleg már az "életéért" küzd.


Ugye 13 éve vezeti a várost valószínűleg rengeteg mutyiban benne van,jelenleg ugye hatalmi pozícióban van jelenleg van egy fajta védő hálója ennek köszönhetően.


De ahogy kikerülne a hatalomból biztos vagyok benne,hogy elkezdenének kiesni a

"csontvázak"a szekrényből aminek a vége börtön lenne.


Így számomra logikus ,hogy nem akar lemondani és foggal körömmel ragaszkodik a hatalomhoz.

2019. okt. 10. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Győrben azt tudom, hogy a fideszt, szentnek tarják, és azt hiszi sok győri miattuk indul reggelente a luxusautójuk, pedig nem így van.
2019. okt. 10. 11:55
 10/18 anonim ***** válasza:
44%

győrben azért van annyi luxusautó, mert bele vannak b*zulva az emberek a luxusautókba itt. Hitelt a lakásra, hogy gyári melósként lehessen egy 5 éves 5-ös béemwéje, aminek a szervízét már nem bírja fizetni.

Üdv egy győri.

2019. okt. 10. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!