Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha valaki nem tapsol ahhoz...

Ha valaki nem tapsol ahhoz amit Borkai csinált, meg ami kiderült róla, akkor az komcsi hazaáruló?

Figyelt kérdés
2019. okt. 10. 12:50
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem. Ki mondott ilyet és mikor?
2019. okt. 10. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Szó szerint nem lett kimondva, de akárhányszor szóba kerül, hogy valakinek nem tetszik ami a polgármesterről kiderült, mindig jön egy olyan komment amiben a nem tetszését kifejezőre hasonló jelzőket illetnek, gyurcsányt a gazdájának nevezik, a szocikat a kedvenceinek. Nem lehet, hogy valaki Fidesz szavazó de nem tetszik neki amit a győri polgármester tett és maximálisan elítéli? Ez egyszerűen lehetetlen?
2019. okt. 10. 12:56
 3/10 anonim ***** válasza:
78%

Ez nekem is fura a nagy "konzervatív" fidesz tábor elkezdi mosdatni ezt a férget és alig lehet hallani bárkit közülük aki elítéli.

Szemben én pl jobbikos vagyok, azt a négy árulót egybõl elítéltem és a jobbikon bellül sem lett mellédumálva meg a fidesz hibáztatva...

Saját párton bellül is el kell ítélni akik nem oda valóak, mert enélkül gátlástalan undormánnyá válik az egész.

Olyanná mint a fidesz 😏

2019. okt. 10. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
52%
Fideszéknél a lopás, meg a k.rvázás meg drogozás az egy teljesen megszokott keresztyéni dolog az ő értelmezésükben.
2019. okt. 10. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

"Ez nekem is fura a nagy "konzervatív" fidesz tábor elkezdi mosdatni ezt a férget és alig lehet hallani bárkit közülük aki elítéli."


Elítélik? Olyan kommenteket olvastam nőktől(!) hogy:

- Férfiból van

- Egészséges heteroszexuális férfi! Ettől jó vezető!

- Egy kis botlás belefér..

2019. okt. 10. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

#2 "Szó szerint nem lett kimondva"

Értem.

Szóval valójában senki nem mondott ilyet, csak SZERINTED ezt gondolták.

maradjunk annyiban hogy nem, nincs így és nem is mondott ilyet senki. Te meg ne képzelődj!

2019. okt. 10. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Micimacko67 ***** válasza:
100%
#4-es ...teljes mértékig igazad lenne, hogy ez csak a családjára tartozik, ha a politikai kampányába nem vonta volna be a családját. Nem biztos, hogy a keresztény, család eszménnyel kellene kampányolni...miközben egy yacht-on nyomogatja a lelkes amatőröket....
2019. okt. 10. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Miért is? Én Fidesz szavazóként nem gondolom, hogy ebben az esetben az lennél.

Én erkölcsileg elítélem amit tett, számoljon el a családjával, meg a saját lelkiismeretével, épp elég lesz az neki, A győriek meg majd döntenek.

2019. okt. 10. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Fsms ***** válasza:

Aki a fityeszt eddig is kritizálta arra ráment a nav vagy mint a győri szállodások nem kapott semmilyen engedélyt etc.. Létrehoztak egy ellensúly nélküli társadalmat.


Kedves fitnesz szavazó,

Látom agyadat megfelően átmosták vagy körön belül vagy és anyagilag Függsz tőlük.

Egyébként a horvát trv szerint nem magánügy hanem büntetőügy és a korrupció ami mögötte van az a magyar Btk szerint hűtlen kezelés .

Pont az ilyen emberek miatt ürül ki az ország.

2019. okt. 12. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
58%
A “családjára tartozik” meg a “döntsék el a győriek”, a szokásos orbános homályosítás. Ha már állandóan a keresztény kultúrát hozzák fel, mint mérvadót, akkor ez nem a magánügye, a korrupciógyanús szálak miatt pedig nem is csak a győrieké.
2020. jan. 26. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!