Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Fideszesek ti még ezután a...

Fideszesek ti még ezután a videós botrány után nincs kellemetlen érzésetek?

Figyelt kérdés

Leszavaznátok ugyan úgy a Fideszre? Nem gyomorforgató egy kicsit?


Én Jobboldali vagyok, jobb híján a Fideszre szavaztam eddig. De valahogy úgy érezem ez a jachtos történet túl sok volt. Van más is aki hasonlóan érez?



2019. okt. 10. 19:35
 1/8 mindentudó99 ***** válasza:
68%
Most tegyük félre hogy te sose szavaztàl a fideszre. Nem tudom mit tennék nem vagyok győri. Lehet nem szavaznék rá. De tényleg nem tudom igazán. Egyébként miért kellene hogy kellemetlen legyen nekem? Nem velem történt.
2019. okt. 10. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
73%

Előre kijelentem, hogy NEM Fidesz szavazó vagyok.

De olyan k-rvára nem érdekelnek ezek a f-szságok, meg, hogy mit csinál a szabadidejében, hogy annál kb. csak azt tojom le jobban, hogy mit csinálnak a papucsállatkák a szabadidejükben....(és nem érdekel, mi van a videóban, nem néztem meg, nem olvastam el a cikkek címein kívül semmit, azt se önként)

2019. okt. 10. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
30%

mszpsek ti még ezután a hangfelvételek,videós botrány után nincsenek kellemetlen érzéseitek?


Leszavaznátok ugyan úgy a baloldalra? Nem gyomorforgató ez egy kicsit?


Tugyátok a kispesti: drog,lopás,sikasztás egyéb kedves maffia dolgok.

2019. okt. 10. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
90%

szerintem ez a dolog még annyira nem is áll párhuzamban egy döntéssel, szóval így a kérdésre, ha fideszes szavazó lennék, valószínűleg nem ingatna meg a döntésemben.


a történet többi szála viszont jóval kisebb hangsúlyt kap, ami sokkal elgondolkoztatóbb lehet.


napok óta ezen csámcsog mindenki, hogy mit csinált a yacht-on a Borkai a csajjal...ez tényleg az ő magánügye, a fidesz kapott is a kommunikációjával ezen a lehetőségen.


de például az a sztori, hogy minden évben nem csak nyaralási céllal járkáltak a Maldív-szigetekre, ügyvéddel(miért is ne :D), hanem ottani bankokba rakosgatták be a készpénzt, amit diplomata útlevele segítségével senki nem is ellenőrzött, honnan van az a pénz és egyáltalán miért is viszi ki az országból...nos, az már szerintem megforgathatná az emberek fantáziáját, erről mégis alig beszél valaki.

2019. okt. 10. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 meszike91 ***** válasza:
67%
Én nem vagyok fideszes, de szerintem még büszkék is rá.
2019. okt. 10. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Ahogy az utolsó írja,szerintem egy részük,ha lenne lehetőség rá,ugyanezt tenné.


Ha nekik legalább nem jut semmi,más megélheti az álmaikat:D

2019. okt. 10. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
74%
Ehhez a kérdéshez nem elég komplex a szellemi adottsága a tipikus fidesz szavazónak sajnos.
2019. okt. 10. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
nem fogja fel, hogy rohadtul nem a magánügye, mert egyrészt jó eséllyel törvénytelen úton finanszírozták a bulit, másrészt meg érdekes hogy "Isten, haza, család" keresztény szöveggel hirdeti magát, közben házasemberként prostituáltakkal szexel és kábítószerezik. Reméljük a választási ígéreteihez is ennyire hűen tartja magát, mint a keresztény erkölcsökhöz amiket hirdet.
2019. okt. 11. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!