Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi van őszödön hogy Gyurcsány...

Mi van őszödön hogy Gyurcsány beszéde ott szivárgott ki, most pedig Karácsony Gergely is őszödön tartott beszédet?

Figyelt kérdés
2019. okt. 13. 07:50
 1/6 anonim ***** válasza:
66%
Ott van a pártnyaraló.
2019. okt. 13. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
51%
Karácsony nem Őszödön tartott beszédet, egyszerűen elnevezték ezt a hangfelvételt Karácsony Őszöd-i beszédének, arra utalva, hogy ez is akkora blama mint Gyurcsány Őszöd-i beszéde volt.
2019. okt. 13. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Mi ebből a tanulság gyerekek?


Ne beszélj öszödön, mert mindenki megtudja hogy lopsz.

2019. okt. 13. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Az "őszödi-beszéd" fogalommá vált. Nem azt jelenti, hogy hol mondták, hanem azt, hogy botrányos.

Mondjuk, Karácsony hangfelvétele hamisítás, de tartalmilag így se tudtak belőle rá nézve terhelőt tenni. Lehallgatták a nemzetbiztonságilag védett Képviselői Irodaház (ez van a parlament közelében, a Jászai Mari térnél) azon termét, ahol tartották a maguk kis elnökségi ülését, és sok felvételből összevágtak valamit.


Nem a kérdésre más választ vágtak, több ember beszélt a felvételen, szóval nem egy telefonbeszélgetés.


Ez a lehallgatás hatalmas bűncselekmény, kíváncsi vagyok, hogy mennyire nyomoz az illetékes szerv, és Polt mit csinál majd, ha kiderül valami.


A cél nyilván az ellenzéki szavazók elbizonytalanítása volt, még csak nem is szimplán Karácsony lejáratása, na meg a szövetség meggyengítése, pluszban egy üzenet, hogy ők még ezt is megtehetik, ami egy megfélemlítés.


Ebbe a házba nem mehet be akárki, és akármivel.

2019. okt. 13. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
52%

# 2 vagyok

Milyen alapon vagyok lepontozva? Helyreraktam a kavart a kérdező fejében, válaszoltam a kérdésre. Ráadásul bárhogy olvasom pártpreferencia nem olvasható ki a válaszomból, elsősorban azért mert egyik párt híve sem vagyok :D

2019. okt. 13. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
#6 biztosan valami nyelvtan náci lehetett, nem bírta nézni, hogy az öszödit Öszöd-inek írod.
2019. okt. 13. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!