Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A budapestieknek elment az...

A budapestieknek elment az eszük? Miért választottak egy alkalmatlan főpolgármestert?

Figyelt kérdés
Karácsony alkalmatlan! Kérjük vissza Tarlós István Főpolgármester Urunkat! Komcsik haza!
2019. okt. 13. 23:48
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
52%

Budapest így döntött.

20 év Demszky nem volt nekik elég tanulópénz, most akarnak 5 év Karácsonyt is mellé.

Hát megkapják.

Lesz majd ott sírás rívás nemsokára.

2019. okt. 13. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
63%
Budapest egy átnevelő tábor lesz. A kormány majd mindenféle indokkal elvonja a fejlesztési pénzeket aztán az elkövetkező 5 évben majd jól megtanulják a fővárosiak hogy hogyan kell szavazni. Természetesen mindenért a főpolgármester lesz a felelős.
2019. okt. 13. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
48%
Demszky borzalmas volt, főleg hogy két évtizeden keresztül tartott az ámokfutása. Tarlós valamivel jobb, de nem vagyok oda érte. Karácsonyra nem számítottam, hogy megnyeri, megnézhetik magukat a városban. Hála Istennek, hogy pár éve elköltöztem! Nincs az a pénz, amiért visszamennék, elég dolgozni bejárni.
2019. okt. 13. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
50%

Lényegében azt szavazták meg, hogy nem akarnak metró felújítást, sem beruházásokat, sem olyan úthálózatot, amin lehet közlekedni.

Nem bánják viszont, ha a tolvaj balosok kirabolják a kerületeiket, legyenek boldogok, én most már biztosan tudom, hogy vidékre költözöm.

(a kertem öntözöm

szabad leszek és már

nem is érdekel

amihez nincs közöm)

2019. okt. 13. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
82%

Nem tudja elvonni, mert az ellenzék beadta az EU vezetésnek, hogy náluk akarnak pályázni, és nem a kormányon keresztül. Az EU az Olaf jelentések fényében gondolkodik rajta. Dobrev meg adja hozzá a hátszelet.

Viszont ha az EU-s pénzek nem jönnek ide, meet az EU-nál kell pályázni, akkor a Fideszesek nem fognak megbízást kapni.

Ha ezt megtudják lépni a Fidesz el is vesztette a választást 22-ben.

2019. okt. 14. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
62%
Majd 4 év múlva kérd vissza :D
2019. okt. 14. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
56%
Adalék: Budapest, fővárosként külön is hívhat le uniós fejlesztési pénzeket, amiknek nincs közük az országos kerethez. Ezt Tarlós sosem tette meg. Ki is az alkalmatlan?
2019. okt. 14. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
60%

"akkor a Fideszesek nem fognak megbízást kapni"

Leglább Brüsszelben rájönnek, hogy milyen árakon lehet Magyarországon beruházásokat végrehajtani, ha nem Mészáros csinálja.

Amikor megnézik a számlát megkérdezik, hogy biztosan nincs még egy nulla az összeg végén ?

2019. okt. 14. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
51%

3

Akkor te is hibás vagy, ha különben pesti voltál.

Bezzeg a több tízezer külföldi, aki regisztrált szavazó lett, mert pesti az állandó lakcíme, az mind szavazott. A kényelemből kiköltözött pestiek-budaiak helyett.

2019. okt. 14. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
88%
De mit keresett mögötte a Kálmán Olgi meg a Gyurcsányferkó?
2019. okt. 14. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!