Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Győri fidesz-szavazók, nem...

Győri fidesz-szavazók, nem szégyellitek magatokat?

Figyelt kérdés
No comment...

2019. okt. 14. 06:18
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
76%
Ellenzékiként azt mondom, hogy ez a következő nagy választásra ez egy aduász az ellenzéknek. Borkai értékrendjét rá lehet így sütni a Fideszre. Evvel többet buktak mint amit nyertek.
2019. okt. 14. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
75%

Jó nagy barmok.

Mondjuk Borkai napokon belül ki lesz rúgva

Aztán mehetnek újra szavazni a fityiszre

2019. okt. 14. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
52%
Nagyon sajnálom a másik felét Győrnek, hatalmas szégyenbélyeget kell viselniük emiatt a választási eredmény miatt nekik is.
2019. okt. 14. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
89%
Tegnap is írtam, ha kislányokat dugott volna a hajón, akkor is megszavazzák. Csakazértis, az ő jelöltjük szent.
2019. okt. 14. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
87%
Nagyon ciki lehet mostanában győrinek lenni.
2019. okt. 14. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

Ez sosem erről szól. A pártszimpátia azt is jelenti, hogy feltétel és gondolkodás nélkül odaszavaz valaki. Ezen soha nem változtatnak ilyen botrányvideók, mert a politikusoknak elnézik, csak a pártjuk győzzön. Maximum a bizonytalan szavazók szavazási kedve nőhet meg.

Nem szégyelli itt magát senki sem és papírforma győzelem született. Majd párton belül lerendezik.

2019. okt. 14. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
63%

Akárhogyan is nézzük Borkai a botrányai ellenére messze a legjobb vagy a legkisebbik rossz lehetőség Győr számára.

Glázer Tímea alkalmatlan lenne a város vezetésére ahogyan az összes többi jelöltben nem tudtam megbízni.

Glázer Tímeának 10%-nyi szavazata sem lett volna, ha a Borkai botrány nem tört volna ki.

Győrben mindenki hallott a botrányról és sok idős Fideszes mondta azt, hogy inkább nem megy el szavazni a Borkaira esetleg, csak mély undorral.

Szerintem Borkai győzelme nem azt mutatja, hogy a győriek apátiával nézték volna végig, hanem azt, hogy a győri ellenzéknek mennyire nem ér semmit sem és az emberek inkább választanak meg egy embert aki néha elszippant egy kis kokaint és elmegy prostizni a felesége mellett(ami valljuk be messze nem olyan ritka a társadalomban) és állítólag részt vett mutyikban is, mint idiótákat akik képtelenek a város vezetésére.

2019. okt. 14. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Most készültem kiírni ugyanezt a kérdést.amit a győriek tettek az bűnpártolás.remélem büszkék a városuk első emberére,ha már újraszavazták.nem baj,legalább máshol nyert az üggyel az ellenzék.Karácsonynak is hozott pár szavazót az ügy.
2019. okt. 14. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
36%

Miért kéne bárkinek is szégyellnie magát, aki elmegy szavazni, és a véleménye nem egyezik a tiéddel?

Ott vannak a lehetőségek a szavazólapon, mindenki oda teszi az x-et, ahova ő akarja.

Aki elmegy szavazni, annak számít valamit a városa, nem csak otthon ül ölbe tett kézzel.

Egyik jelölt sem tökéletes, csak legfeljebb nem mindegyikről szellőztették meg az információt.

Nem szégyelled magad, hogy olyan embereket, akiket nem is ismersz, felelősségre vonsz?

2019. okt. 14. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
49%
És még neked áll feljebb,megáll az ember esze.nrm szégyelltem magatokat ott Győrben?ti kapjátok a legtöbb uniós pénzt a főváros után,hozzátok képest a dél Alföld sehol nincs.kinden utcasarkon van valamilyen cég,míg az Alföldön semmi nem változott harminc éve max az állami cégek bezártak.de mégis több eszünk van mint nektek ti bűnpártoló hazaárulók.azt a két barátomat is tiltottam akik Győriek,nekem ilyen patkányok barátsága akkor sem kell ha életem hátralévő részét egyedül kell leélnem.ha Hitler indult volna nálatok akkor őt is ugyanúgy megszavaztátok volna.aztám itt hőzöngenél hogy hát másoknak is vannak hasonló dopgaik.és ezzel tisztára is mondtad a lelkiismeretes,minden el van intézve.
2019. okt. 15. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!