Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Rezsiutalvány, krumpli osztás,...

Rezsiutalvány, krumpli osztás, teljes médiafölény, buszoztatott ukrán szavazók és mégsem tudott tarolni a Fidesz?

Figyelt kérdés
2019. okt. 14. 11:59
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
73%
Budapesten a krumpli, ukránok, bözsi utalvány nem igazán működhet, mert túl feltűnő, és krumplira, bözsire se ugranak sokan.
2019. okt. 14. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
46%
Még mindig itt tartasz? Mi lenne ha elfogadnád hogy ezek éppen olyan ostobaságok mint amikor jöttetek azzal hogy itt nincs demokrácia és a választásokon csak a fidesz nyerhet?
2019. okt. 14. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:

2:

Jó, de ha ostobaság, akkor mégis miért csinálja a Fidesz?

2019. okt. 14. 12:05
 4/20 anonim ***** válasza:
53%

Honnan szeditek ezt a krumplit? Sehol se láttam. Sose akartak nekem, vagy az ismerőseimnek adni.

Van bőven választék a médiumokból is. És azokat is sokan nézik, pl. ATV, RTL. Neten meg még inkább. Folyamatosan, mindenhol a hír24 híreibe botlok.

És miért baj, hogy nem tarolt a Fidesz? Semmi sem jó? Inkább örülj végre :D

2019. okt. 14. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
2019. okt. 14. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
6%

5: Szóval még csak nem is ingyenes?

Akkor ingyen ételt sem lehet osztani a rászorulóknak?

2019. okt. 14. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:

@12:13


Drága ne legyél már ennyire cinikus. :D

2019. okt. 14. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
7: Kértek érte valamit cserébe? Felírták az adataikat? Szerintem a legtöbb ilyen rossz helyzetben lévő ember, eleve nem is szavaz. Van ennél nagyobb gondjuk.
2019. okt. 14. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
54%

@12:22


Szerintem azért van különbség mikor egy segélyszervezet oszt ételt a rászorulóknak, meg mikor választások közeledtével tömeges krumpliosztás, ingyenpörkölt, koncert stb... van persze jól láthatóan feltüntetve hogy ezt melyik politikusnak köszönhetjük.

2019. okt. 14. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%

9: Nálunk nem volt egyik sem :( Se osztogatás, se koncert.

Mondjuk nem is hiszem, hogy ezzel bárkit befolyásolni lehetne. Azért a legtöbb embernek nem is jut el a tudatáig, hogy milyen rendezvényen van, csak jól érzi magát.

2019. okt. 14. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!