Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mást nem zavar, hogy Gyurcsány...

Mást nem zavar, hogy Gyurcsány újra ráteszi a háttérből a kezét a fővárosra Karácsony Gergely által?

Figyelt kérdés
2019. okt. 14. 18:40
 1/10 anonim ***** válasza:
50%
Nem, mert amúgy Orbán kezében lenne. Akkor inkább a böszmét válasszuk már ne a maffiakirályt. ;)
2019. okt. 14. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Persze, láttuk milyen jó is volt 2010 előtt amikor Gyurcsány kezelte a pénzeket nem a "maffia" Orbán..


Majd most is hirtelen Budapest adósságokba kerül pár év alatt meg a fejlesztések döcögnek ahogy Demszky alatt de biztos az is Orbán hibája lesz, meg lesz majd magyarázva.

2019. okt. 14. 18:45
 3/10 anonim ***** válasza:
40%
Ha orbán nem ad rá pénzt, akkor az az ő hibája lesz. Ha nem ad elég pénz, akkor is az ő hibája lesz. Ha nem ad még több pénzt, akkor pláne az ő hibája lesz. Minden az orbán hibája lesz.
2019. okt. 14. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
0%
De nagyon félek. De a többség így döntőt. Én néztem egy szép nagy tanyát vidéken távol minden mszps momentumos dks köcsögtől én oda menekülők.
2019. okt. 14. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

#3 Demszky alatt az MSZP-s meg SZDSZ-s haverok voltak még is széptlopták a várost és nem volt semmi fejlesztés.


Az utóbbi 9 évben szárnyalt a város , most hirtelen ha Karácsonyék alatt válság nélkül leállnak ezek akkor hogyan is lenne ez a Fidesz hibája?

2019. okt. 14. 19:00
 6/10 anonim ***** válasza:
94%
Le kellene akadni a fidesznek erről a kényszerképzetről, hogy aki nem Orbán embere, az mind Gyurcsány bábja. Egyébként meglep, hogy a gyurcsányozás ennyire visszajött a divatba, azt hittem, most Sorostól meg a migránsoktól kell rettegni.
2019. okt. 14. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

#6 Ki is állt Karácsony mögött a hátsó sorban? Ki is fújja a passzát szelet az ellenzéki oldalon?


Na de majd térjünk erre vissza pár év múlva.

2019. okt. 14. 19:06
 8/10 anonim ***** válasza:
Kérdező, akinek nem tetszik, el lehet menni! Tudod...
2019. okt. 14. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
#8 Ezt Gyurcsány hangoztatta aki most Karácsonyt is irányítja, elég érdekesen hangzik ez így ellenzékitől.
2019. okt. 14. 19:18
 10/10 anonim ***** válasza:

"Demszky alatt az MSZP-s meg SZDSZ-s haverok voltak még is széptlopták a várost és nem volt semmi fejlesztés."


Mégsem akarták az emberek leváltani, hanem inkább megválasztották első ciklusa után még négyszer.

2019. okt. 14. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!