Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A magyar emberek többsége...

A magyar emberek többsége miért nem tud progreszíven gondolkodni?

Figyelt kérdés

Pl. miért nem fogadják el ha valaki transznemű de nacionalista érzelmű vagy miért nem tekintik magyarnak a magyarul beszélő afrikai embereket mikor Széchenyi is megmondat hogy "Nyelvében él a nemzet".

Miért van az hogy a magyarok bedőlnek a momentumnak azaz az új szdsz-nek!

Magyarországon miért ilyen nyomi, avítt a politika?



2019. okt. 16. 11:58
 1/9 anonim ***** válasza:
3%
Mert ez egy ilyen surmók lakosságú ország.
2019. okt. 16. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
80%
Te miért nem tudsz progreszíven gondolkodni; Te miért nem fogadod el, hogy nem mindenki fogadja el?
2019. okt. 16. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Elfogadom, csak így nem jutunk semerre.
2019. okt. 16. 12:04
 4/9 hollófernyiges ***** válasza:
A nacionalizmus valamikor a 19. század közepén volt utoljára progresszív.
2019. okt. 16. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

"transznemű de nacionalista érzelmű"


Az első dologról mai napig megy a harc, mert egyesek szerint ez rendben van, míg mások szerint nem, meg a kettő között van még pár árnyalat. A második viszont csak egy tulajdonság, ami bárkire jellemző lehet, semmi köze nincs ahhoz, ha elítélik a kérdéses transzit.


"...miért nem tekintik magyarnak a magyarul beszélő afrikai embereket mikor Széchenyi is megmondat hogy "Nyelvében él a nemzet"."


Mert nem magyar származású. Még ha itt is született, a gyökerei nem ide kötik, hanem máshová. Én sem mondom magamról, hogy törzsgyökeres magyar vagyok, holott a családom még az Oszmánok idején jött be az országba. A megfelelő kifejezés a magyar állampolgár. De ezt még sok módon lehet értelmezni, mivel önmagában a magyar szó nem sokat árul el arról, mire is gondolsz, vagy gondol az illető. Azt pedig, hogy nyelvében él a nemzet, jobb is elfelejteni. Jól hangzik, de a mai világban ez nem állja meg a helyét.

2019. okt. 16. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
A transzneműek általában nem szoktak nacionalizmussal foglalkozni, azt pedig végképp nem értem, hogy a progresszívizmusnak mi köze van ahhoz, hogy utáljuk a Momentumot.
2019. okt. 16. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!


Utolsó: Mert semmi új nincs bennük, a régi szdsz-t viszik tovább, azért.

2019. okt. 16. 12:28
 8/9 anonim ***** válasza:
És ezt honnan veszed? Olvastad a Kuruc.infon és a 888-on?
2019. okt. 16. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

#7 Attól hogy igazad van a momentum és szdsz kapcsolatában, még nem kötődik ehez hogy valaki progresszív-e vagy sem.

Ugyanis azt, hogy mi számít progresszívnek, azt pont azok szeretik megszabni, akik a momentumot is támogatják/alkotják.

Szerintem egyáltalán nem progresszív dolog a transzneműséggel jönni, tök mindegy hogy milyen kontextusban. lejárt lemez, a ballibek egy marketing fogása bizonyos szavazórétegek megszólítására, de azon túl hogy tönkreteszi a társadalmakat, elbizonytalanítja a legalapvetőbb tulajdonságában a fiatalokat (nem véletlenül mondjuk arra aki teljesen össze van zavarodva, hogy azt sem tudja magáról fiú-e vagy lány) - alapvetően szembe megy a természettel is. Káros, értelmetlen - csak sokan meg tudnak belőle élni és ezért erőltetik. Mint a dohányzást korábban.

Szerintem ma éppen az a progresszív aki ezen túl tud lépni, felismeri hogy rengeteg pszichiátert kellene inkább megfizetni az ilyen transzgender kutatások helyett, újra törvényi erővel kellene védeni a gyerekeket akár még a saját szüleiktől is és be kell tiltani az emberkísérleteket, mert most az folyik. Biológiailag avatkoznak be hormonkezelésekkel, egyéb szerekkel éppen a fejlődésük egyik legfontosabb fázisában levő kiskorú személyek szervezetébe. Ha egy orvos megpróbálná ezt megtenni azzal, hogy a szerinte módosítható homoszexuális hajlam ELLEN adjon be szereket, azonnal felkoncolnák és tömegek tiltakoznának amiatt hogy még nincsen eltiltva, börtönben.

Aki ma progresszív, az már túl van a gendersztorin és újra a valós élettel foglalkozik, felismeri hogy érdekek mozgatják a világot és manapság a pénz, az érdek abban van, hogy ki kell cserélni a lakosságot, fel kell bontani a kultúrákat, határokat, egyebeket és akkor majd nem lesz mihez igazodni, nem lesznek kapaszkodók - tökéletesen kiszolgáltatottá válik az emberiség.

de mivel nem én szoktam megszabni hogy mi a progresszív, hanem azok akik ezt avittnak, egyéb negatívumnak nevezik - hát nem is fogok progresszívnak számítani.

2019. okt. 16. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!