Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Elindult a Karácsonyfigyelő...

Elindult a Karácsonyfigyelő Puzsér Róbert ajánlásával. Mi a véleményetek róla?

Figyelt kérdés

Nekem a Fidelitas Provokátorfigyelője jutott róla eszembe. Itt található akit érdekel:

[link]


2019. okt. 17. 15:42
 1/7 anonim ***** válasza:
65%
Robi nem birja megemészteni hogy vesztett.
2019. okt. 17. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
75%

Teljesen fölösleges volt Puzsér nevét beletenni a kérdésbe.

Nem ő csinálta az oldalt.


Amúgy ez egy hasznos kezdeményezés, amivel még Gergő is egyetért. Örüljünk neki, hogy van ilyen :P


[link]


"Ezenkívül arról is megkérdeztük, hogy mit szól a „Karácsonyfigyelőnek” nevezett, Tomanovics Gergely által készített ígéretszámlálóhoz, és ahhoz, hogy a tudatos választópolgárok ilyen módon kérik számon az ígéreteit. Budapest újdonsült főpolgármestere

örül, hogy a választók komolyan veszik a programját, és elvárják, hogy tartsa be ígéreteit, de a választók türelmét kérte, hiszen csak pénteken veszi át a hivatalt."

2019. okt. 17. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
20%
Karigeri- t bevitték Gyurcsányék a málnásba, előbb utóbb ő is rájön, de akkor már késő lesz.
2019. okt. 17. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
68%
Ez a Gyurcsány! Ez a Gyurcsány! (Azért Sorost is kell ám emlegetned a piros ponttért!)
2019. okt. 17. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
31%

Minden egyes választás minden egyes győztes jelöltjéről kellene egy ilyen oldalt csinálni, sőt, a jelölteknek kellene feltölteniük az ígéreteiket, így mindent számon lehetne kérni mindenkitől.


Szóval szerintem egy korrekt dolog, ha valaki megígért valamit, akkor tartsa is be, mondjuk Karácsony olyan abszurd dolgokat is beígért a szavazat maximalizálásért, hogy a lista negyede sem fog teljesülni.

2019. okt. 17. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
21%

Hogy képzeli valaki, ha az esetleges hazugságokat számonkéri, igaz?


Mi az, hogy az ígéreteket csokorba szedték?!

2019. okt. 19. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Gery Greyhound ***** válasza:
100%
Én vagyok az oldal fejlesztője, civilként csinálom, semmi köze Puzsérhoz. Már most folyamatban van, hogy több politikust tudjon kezelni - például: [link] - és szeretném, ha pártállástól függetlenül minél több helyi polgármester szerepelne rajta. Akinek van kedve segíteni, a [link] oldalnak küldött üzenetben jelentkezhet!
2019. okt. 22. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!