Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Karácsony Gergely 2024-ig...

Karácsony Gergely 2024-ig foglalt, mert főpolgármester lett. Ki a legesélyesebb arra hogy 2022-ben közös ellenzéki miniszterelnök jelölt legyen?

Figyelt kérdés
Gyurcsányt nem jelölik szerintem, mert tőle okádnak az emberek sajnos. Bár ő az aki jelenleg a legesélyesebbnek mondható és a legalkalmasabb, rajta kívül egy olyan ellenzéki politikust se ismerek akire azt mondanám hogy alkalmas miniszterelnöknek.
2019. okt. 17. 16:18
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%
Felesleges találgatni, mert addig sok változhat a magyar és a nemzetközi politikában.
2019. okt. 17. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
48%

Pedig ha itt is csinálnak egy előválasztást, akkor valószínű, hogy Gyurcsány lesz a győztes. Igen, rengetegen utálják még ellenzékiek is, de egyszerűen nincs ezen az oldalon más karakteres, eladható, ha úgy tetszik "alkalmas" jelölt, bármit is jelentsen ez. Mindenesetre óriási vicc lesz 2022-ben az Orbán-Gyurcsány meccs, és mindent elmondana az országról.


De amúgy az sem biztos, hogy közös jelölt lesz, országgyűlési választás teljesen más, mint az önkormányzati.

2019. okt. 17. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:

Ha Gyurcsányon múlik, akkor a feleségét jelöli. Jelenleg én sem látok olyan politikus egyik pártban sem, aki alkalmas lenne erre. Gondolom majd addigra kitermelnek valakit, de jobb lenne ha valami külsős embert találnának. Mondjuk valami volt politikus, aki jó sok éve inaktív. Schiffer, Bod Péter Ákos, Chikán Attila mondjuk, akik elsőre eszembe jutnak.

A legjobb szerintem az lenne, ha Márki-Zay Péter vagy Veres Pált indítanák. Karácsony is polgármester volt még tavaly, szóval ez náluk sem lehetne akadály.

2019. okt. 17. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
52%
Akik leszólják Gyurcsányt, nem értem milyen alapon. Orbán ezerszer rosszabb.
2019. okt. 17. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
87%
És akkor válasszunk valakit csupán azért, mert kevésbé rossz? Miért nem lehet jó jelöltet választani?
2019. okt. 17. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
24%
Gyurcsány Ferenc a legjobb alternatíva.
2019. okt. 17. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
79%
Bajnai tökéletes jelölt lenne, csak a Fidesz lekaraktergyilkolta. Nekem ő volt a legszimpatikusabb a rendszerváltás óta, abszolút korrekten és vállalhatóan ténykedett. Nagyon nagy kár érte.
2019. okt. 17. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
84%

Remélem addigra a semmiből előbukkan egy teljesen ismeretlen, pártfüggetlen, de erre a posztra tökéletesen alkalmas személy.

Ha nem jön a megmentő, akkor mondjuk Jakab Péter, mást nem merek mondani.

2019. okt. 17. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:

"Remélem addigra a semmiből előbukkan egy teljesen ismeretlen, pártfüggetlen, de erre a posztra tökéletesen alkalmas személy."

Én is remélem.


"Ha nem jön a megmentő, akkor mondjuk Jakab Péter, mást nem merek mondani."

Ne!! Jakab Péternél Puzsér is jobb lenne.

2019. okt. 17. 17:02
 10/24 anonim ***** válasza:
21%
Esetleg Gyurcsány?
2019. okt. 17. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!