Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Gyurcsány Ferenc lenne a...

Gyurcsány Ferenc lenne a legalkalmasabb személy arra, hogy az ellenzéki pártokat összefogja, létre hozza az ellenzéki összefogást?

Figyelt kérdés

Gyurcsány már egyszer választáson győzte le Orbánt, Karácsony elbukott vele szemben, míg Márky-Zay Péter kicsit "súlytalan" és így már nem igazán maradt más alternatíva, mint a volt miniszterelnök.

A fiatalok is mintha őt jobban támogatnák ebben, mint mást.


2019. okt. 22. 14:20
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
34%
Má összefostak nem?
2019. okt. 22. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Igen. És akkor most képzeld el, milyen a többi ott, ahol egy Gyurcsány a legalkalmasabb. Aztán gondolkozz el azon, érdemes az ilyeneket összefogni?
2019. okt. 22. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Ha nyíltan Gyurcsány vezetne egy összefogást, akkor felére zuhanna a népszerűségük.
2019. okt. 22. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
0%

#3-nak:


Te nagyonh'lye!


Összefogásoknak nem szokott vezetője lenni. :D


A DK elnöke és vezetője Gyurcsány, amit mindenki tud. A fiatalok is magával Gyurcsánnyal dumálnak és szelfiznek orrba-szájba!


Te miről beszélsz?

2019. okt. 22. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
43%

#4

Akkor szerinted a kérdező miről beszél?

2019. okt. 22. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
34%

Nem leszek ettől most népszerű, de nekem kínos Gyurcsány.. Karácsonyra szívesen szavaztam, bármely más ellenzéki esetén szívesen elmegyek, de ha 2022.-ben az ellenzéki összefogás miniszterelnök jelöltje Gyurcsány lesz, akkor nem megyek szavazni.

Szerintem itt az ideje, hogy a politika ne arról szóljon, hogy az Orbán vagy a Gyurcsány.

2019. okt. 22. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

#6


Azért tedd mérlegre azt is, hogy egy karizmatikus beállítottság is kell ahhoz, hogy egy másik nagyon karizmatikus személy le tudjon győzni a választáson.


Gyurcsánynak nagyon jó a "dumája", a fiatalokat is magával tudja ragadni, ezért kicsit árulásnak és Orbán támogatásának vélem azt, hogy "akkor nem megyek el szavazni".

2019. okt. 22. 14:50
 8/18 anonim ***** válasza:
10%

#7, Bocsi de én nem látom Gyurcsányt karizmatikusnak.


Mindenki annak véli aminek akarja, szívem joga eldönteni hogy szavazok vagy nem.

Ha Momentumos jelölt lesz, vagy esetleg egy szimpatikusabb DK-s akkor szavazok.

2019. okt. 22. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
86%

Erősen kétlem. Lehet van sok lelkes támogatója, de annál több még lelkesebb ellenzője. Márpedig így elég nehéz lenne.

Karácsonyt már sokkal inkább el tudnám képzelni, ő most ezt sikerrel végig is vitte Budapesten.


"Karácsony elbukott vele szemben"

És? Orbán is bukott már el párszor különböző politikusokkal szemben, mégis most ott van ahol. Ebből messzemenő következtetéseket levonni hülyeség.

2019. okt. 22. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
63%

Az lehet, hogy nagy pofája van, de az a 0,6%-os GDP-növekedés, amit 2007-ben összehozott a világgazdasági konjunktúra tetőpontján, az kicsit kínos. Csak jelzem, hogy a szlovák gazdaság abban az évben 10,8%-ot növekedett.

Szóval nem igazán értem, hogy Gyurcsány miért lenne annyira jó választás.

2019. okt. 22. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!