Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Hazafias Népfront vagy az...

Hazafias Népfront vagy az MSZMP szavazó voltál a rendszerváltás előtt? Utána az 1990-es választáson kire szavaztál?

Figyelt kérdés

2019. okt. 26. 21:56
 1/8 anonim ***** válasza:
35%
Én 2014-es megalakulásuk óta a táncsics felszabadító radikális balpárt szavazó vagyok.
2019. okt. 26. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
71%
Én mindig Mikola István elvtársra szavaztam! Akkor is, amikor a Hazafias Népfront alelnöke volt, meg akkor is amikor a KDNP színeiben idult.
2019. okt. 26. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Kádár, Horn Gyula, Gyurcsány.
2019. okt. 26. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
22%
Én is a Dr.Mikola elvtársra. Így nem is kellett radikálisan váltanom.
2019. okt. 26. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Elötte nem szavazhattam, azt sem tudtam, hogy mi az. Utána pedig már nem emlékszem.
2019. okt. 26. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Emberekre kellett szavazni, nem? Nem is tudtam, melyik volt a népfrontos, melyik volt párttag. Nem is igen számított.

Másik körzetben lett volna, akire nem szavaztam volna, és az történetesen valami nagy pártkutya volt, csak a szája járt mindig.

2019. okt. 27. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
A jelöltállítás a Hazafias Népfront feladata volt, az MSZMP nem állított jelölteket, tagjai ott voltak a Népfrontban is.
2019. dec. 15. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
60%
MSZMP voltam, és tag is voltam, de utána már elvándoroltam a már kevébé antikommunista liberális Fideszhez, de elegem lett a konzervatívodásból, majd később az MSZP-SZDSZ-hez. Most független vagyok.
2020. jan. 14. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!