Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért kell állhírt kreálni-a...

Miért kell állhírt kreálni-a kispesti mszp-ről?

Figyelt kérdés

ezek ről a becsületes emberekről???

Becsületes dolgozó baloldali munkás és szavazó vagyok, hihetetlennek tűnik ami kispesten történik a baloldallal, valaki világosítson már fel hogy ez nem igaz-csak álhír, végig tagbsaszakadt bescültese emberek vannak a baloldlat, m


2019. okt. 27. 12:34
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Miféle állhír? Valakinek beverték az állát? Netalán valakinek leesett az álla a csodálkozástól? Elmondanád pontosan, miről van szó?
2019. okt. 27. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
NEMTUDOM MINT MUKÁS ARRÓL TÁJOKOZTATTAKHOGY A KISPESTI PÁRT ELÉG NAGY ÖSSZEGEKET LOP,TESZ ZSEBRE,EZEKA TALPIG BECSÜLETES EMBEREKRŐL EL SE HINNI MINDEZEKET....
2019. okt. 27. 12:39
 3/11 A kérdező kommentje:
BOCS A NAGYBETŰRŐL-CSAK MOST TANULOM AZ INTERNETET...
2019. okt. 27. 12:40
 4/11 anonim ***** válasza:
Nagybetüs troll, hess innen!
2019. okt. 27. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
lehet a troll nagybetűs?de az élet kicsi...
2019. okt. 27. 13:16
 6/11 A kérdező kommentje:

ÚGY MINT A KAJA E BETŰ ROSSZ A TÖBBI E BETŰ JÓ...

MOST AKKOR MIVAN EGY EGYSZERŰ VIDÉKI BALOS MUNKÁSDOLGOZÓ EMBER...

2019. okt. 27. 13:22
 7/11 anonim ***** válasza:
50%

Én is baloldali vagyok, de nem elvakult. Vannak a baloldalon is szippancsok, stb. és elítélem azokat éppúgy, mint a jobboldaliakat. A jobboldaliakat talán egy csipetnyit jobban, hiszen ők döngetik annyira a mellüket a kereszténységgel, családdal, álszentséggel, amit mindenkire rá akarnak erőltetni. De attól még az ilyennek valóban el se lenne szabad indulnia, vagy vissza kéne adnia a mandátumát, vagy ki kell rúgni.


Megértem, hogy törvényben nincs rá lehetőség, hogy egy párt visszavegye a képviselő mandátumát, hiába a korona előtti eskü is, ahogy a Jobbiknál volt. Amit lehetne tenni ilyen esetben, hogy közjegyzőnél kötnek szerződést, hogy milyen esetben kell lemondani a mandátumról és hogyan, és ha nem úgy tesz, akkor irdatlan nagy összeget tartozik fizetni, amit végrehajtanak, ha kell.

2019. okt. 27. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Poros százmilliós Lakner a kérdés?
2019. okt. 27. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
nebántsa drága tiszta főnökünket!!!
2019. okt. 29. 12:10
 10/11 anonim ***** válasza:

Már kirúgták az MSZP-ből.

Bár valami azt súgja, hogy ez egy fideszes fickó trollkodik a kérdező személyében.

2019. okt. 30. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!