Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Megvalósulhat az, hogy az...

Megvalósulhat az, hogy az alig egymilliós táborral rendelkező FIDESZ ténylegesen erőszakot helyezzen kilátásba a nagy többség által megválasztott ellenzéki képviselők ellen?

Figyelt kérdés
[link]
2019. okt. 28. 15:09
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
29%

szerintem simán

a fidesz vallás, szekta

2019. okt. 28. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
60%
Eddig is megvalósult. Az erőszakot mindig a hatalom erőszak szervezete hajtja végre. Mikor melyik. Néha Kövér a parlamentben, néha a bőrfejűek, néha a TEK, máskor a rendőrség, ügyészség és sorolhatnám. A módszer i változatos, mikor mi tűnik hasznosnak és kivitelezhetőnek.
2019. okt. 28. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 mindentudó99 ***** válasza:
42%
Egy milliós tábor? Nem félsz hogy rádszakad az ég ?
2019. okt. 28. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
33%

Ennek az lesz előbb-utóbb a vége hogy valamelyik pártnál elszakad a cérna, és tényleges, fizikai ellenállásra hívja fel az ellenzékieket!


Én DK-s vagyok, de ha egy csetepatéra hívna a jobbik a kormány ellen, már ott is teremnék!

Tudod mire kell ügyelni egy tömeg-verekedésnél?


Hogy ki ne maradj belőle!

2019. okt. 28. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

"Egy milliós tábor? Nem félsz hogy rádszakad az ég ?"


Természetesen a valós támogatókra gondoltam minden párt esetében, nem arra mennyit tudnak összebuzosztatni, megvenni, kizsarolni meg bejelentgetni a kutyaólakba.

2019. okt. 28. 15:56
 6/13 anonim ***** válasza:
19%

TERMÉSZETESEN a 444 rágalmaz. Arra van, az a küldetése.


A Kocsis Máté már bejelentette, hogy minden médiát ezzel kapcsolatban perel.


Akit érdekel az IGAZSÁG, hallgassa meg, hogy mit mondott a Bayer showban a Kocsis.

2019. okt. 28. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
41%

2010 óta nem tudjátok megemészteni hogy nem a kedvenceitek győztek ismét, azóta képzelegtek erőszakról. Megtettetek mindent hogy egy pofont kierőszakoljatok végre a rendőrökből, hogy legyen mit mutogatni a nemzetközi médiában - de nem sikerült.

Eltévesztetted a dátumot és a kormányt, ez nem 2006 és nem a ballibek vannak hatalmon, nem fogják az embereket megtámadni mint akkor.

MOst nem olyan utasítást adtak a rendőröknek, nem küldik rá az emberekre a gumilövedékes, könnygázas lovasrohamot, mint 2006 őszén, akárhogy provokáltok.

A linkeden levő cikk pedig hazudik. Nem erről beszéltek, megnézheted a műsort nyugodtan. Bár tudom hogy a valóság csak megzavarná az elmerohamaitokat - de elmondom, hogy éppen arról beszéltek, hogy bármennyire is érthető lenne hogy ha valaki egy ilyen mocsok fellépésre akár erőszakkal is válaszolna, akkor sem fog ez soha megtörténni a parlamentben. Mert nem hagyják magukat a kormánypárti képviselők felhergelni, akármennyire is egyértelmű hogy ez az ellenzéki bohócok és agresszorok szándéka.

2019. okt. 28. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
24%

"Természetesen a valós támogatókra gondoltam minden párt esetében, nem arra mennyit tudnak összebuzosztatni, megvenni, kizsarolni meg bejelentgetni a kutyaólakba."


Milyen szépen megfogalmaztad.

Valós fideszes tábor,aki ölre is menne,az alig pár 10 ezer ember,a rendszer haszonélvezői.

2019. okt. 28. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
60%

#8 A valódi fidesz tábor milliós nagyságrendű, bármennyire is nem tetszik nektek.

Meg is mutatták magukat már jó sok Békemeneten, ahogyan azt is hogy NEM erőszakosak - veletek ellentétben, akik még százan sem képesek erőszak nélkül összegyűlni. Akik még a parlamentbe is erőszakos bohócokat választanak meg képviselőiknek.

2019. okt. 28. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 Alex Fly ***** válasza:
63%
Azért 2006-ban a fidesz által fizetett futballhuligánok nem tűntek túlzottan békésnek... Konkrétan a jelenlegi ellenzék által szervezett demonstrációkon, tüntetéseken együttvéve nem történt annyi rendbontás/erőszakos cselekmény, mint amit pár nap alatt a kubatovista csőcselék művelt. Szóval miről is beszélünk?
2019. okt. 28. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!