Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Tarlósnak milyen nagy eredmény...

Tarlósnak milyen nagy eredményei vannak?

Figyelt kérdés

Demszky-nél jobb volt, Karácsony rosszabb lesz, lehet ilyeneket hallani. És mindig ilyen nagy lúzongok jönnek, hogy Tarlós idejében voltak fejlesztések, haladt a város stb. stb. de konkrétum, vagy számadat nem igazán hangzik el.


Szóval a kérdés az, hogy tud valaki konkrétummal és számokkal szolgálni? Ami alapján Karácsony teljesítménye is mérhetővé válik.



2019. okt. 29. 22:01
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
58%

4 híresebb van neki.

Bp költségvetésének lefelezése.

A budai várnegyed átadása a fidesznek.

A városliget átadása a fidesznek.

Orosz metró mutyi.


Leginkább ezek voltak híres tettei.

2019. okt. 29. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
60%
Hogy múlt időben lehet beszélni róla.
2019. okt. 29. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
26%
Margitszigetet einstandolta, 3-as metró mutyi, stb..
2019. okt. 29. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
3%
Nem sok semmi.
2019. okt. 29. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
17%
... lehet hallani. Nem, nem lehet, ha nem a fideszes hazugságmédia tömény hülyeségeit hallgatod. Ha persze mégis, az más, akkor semmi képed nem lehet a valóságról, mítoszban, hamis legendák között élsz.
2019. okt. 30. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
89%

Demszky 20 év alatt annyira jutott a 4-es metroval, hogy elkezdte fúrni és összehozta az ország legnagyobb korrupciós balhéját.

Ezzel szemben Tarlós befejezte a 4-est és felújította a 3-as jelentős részét.

A BKV járműállományának jelentős részét lecserélte.

Meghosszabbította az 1-es villamost, létrejött a fonódó...

Sokat fejlődött a bringás infra is a városban.


Ha nem csinál politikai ügyet a Római partból az ellenzék, akkor már rég megoldotta volna az árvízvédelmét is.


Se a város, se a BKV nincs csődközelben.


Amúgy Karácsony egész kampány a Liget project leállításáról és arról szólt, hogy milyen rossz fejlesztések történtek Tarlós alatt. Minden fakivágós demagóg hülyeségük mögött egy fejlesztési project van. Tehát Karácsony valójában azzal kampányolt, hogy Tarlós mi mindent csinált.

2019. okt. 30. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

"Ezzel szemben Tarlós befejezte a 4-est és felújította a 3-as jelentős részét."


Szerintem Tarlósnál maradjunk csak a 3-as metrónál, mert a 4-esnél valaminek a befejezése nem olyan nagy szám, pláne, ha azt is csak úgy érték el, hogy a második szakasznak a megépítését inkább lemondták.


"Meghosszabbította az 1-es villamost, létrejött a fonódó..."


A meghosszabbítás nem tudom mennyire jelentős, másfél kilométer annyira nem hangzik nagynak, de önmagában a villamoshálózatban tényleg történtek fejlesztések.


"Sokat fejlődött a bringás infra is a városban."


Ezt mondjuk én is észrevettem, tetszetős.


"Ha nem csinál politikai ügyet a Római partból az ellenzék, akkor már rég megoldotta volna az árvízvédelmét is."


Amennyire nyomonkövettem annak idején a híreket, műszakilag azért nem lett volna olyan jó az eredeti elképzelés. Valami jobbért pedig szerintem nem bűn hangot hallatni. Az más kérdés, hogy mely politikus hogyan lovagolja meg a témát.


"Se a város, se a BKV nincs csődközelben."


A város nem, de a BKV nem egy önfenntartó vállalat. A csődtől igazából az évről évre egyre nagyobb támogatást adó főváros menti meg.


"Tehát Karácsony valójában azzal kampányolt, hogy Tarlós mi mindent csinált."


A Liget projektet tudtommal nem a város végzi, hanem a kormányzat.

2019. okt. 30. 20:28
 8/13 anonim ***** válasza:
66%

Kérdező!


A 4-es metro kb. 50%-os állapotban volt, nem csak a szalagot kellett átvágnia Tarlósnak.


Az 1-es pedig sokáig nem ment át a Lágymányosi/Rákóczi hídon, tehát az a hosszabbítást be kell számolni!


Római part: Amikor megépült Szentendrénél a mobilgát, azonnal jött is az ár. Le lett tesztelve, működik. (Máshol is.) És sokkal tágasabb, nyitottabb lett a korzó. A Rómainál gyakran hallani, hogy a Királyok útjáig sosem meg ki a víz. Én évekig laktam Békáson egy szinte naponta jártam a Kirányok útján. Inkább az igaz, hogy minden tavasszal védeni kellett homokzsákokkal, mert feljött a Duna.


A tömegközlekedés nem egy profittermelő ágazat, de tudta eddig úgy finanszírozni a főváros, hogy folyamatosan voltak nagyobb beszerzések.


A Liget projectet nem a főváros finanszírozza, de fővárosi területen történik.

Ha semmi köze a fővárosnak a Liget projecthet, akkor Karácsony miért kapányolt azzal, hogy leállítja?

2019. okt. 31. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
19%

6os!


Tudod miért nem jutott Demszky szinte sehova a 4es metróval? Mert a gazdád és a bandája mindent elkövetett, azért, hogy megakadályozzák a 4es metró létrejöttét! Abban az időben rengeteg fővárosi hordott “I love 4es metró” kitűzőt, mert mindenki akarta, csak a Lego Putyin nem!

2019. okt. 31. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
0%
Orbánt a várba költöztette a fél költségvetésért. Másról nem tudok
2019. okt. 31. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!