Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Hogy lehet, hogy amíg Chilében...

Hogy lehet, hogy amíg Chilében épp most kelt fel a nép a neoliberalizmus ellen, addig itt Magyarországon egyre népszerűbbek a neoliberális erők (pl. Momentum)?

Figyelt kérdés

2019. okt. 30. 23:23
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
Úgy lehet, hogy nálunk senki sem emelte a metrójegy árát.
2019. okt. 30. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
17%
Nem lett egyre népszerűbb a momentum sem meg más sem. Ha nem tűnt fel akkor most szólok, hogy nem lett több szavazó azon az oldalon, csupán az egyik ballib párttól átvándorolnak egy másik ballib párthoz, majd összeálltak mind egy szép moslék koalícióba és még az antiszemita kisnyilasokat, a jobbikot is magukhoz ölelték, hogy elegen legyenek a fidesz-kdnp-vel szemben. Ugyanazok szavaztak most a dk-ra meg a momentumra, akik előtte az lmp-re, mszp-re, PM-re, Együttre és hasonlókra. Csak azok már bizonyították nekik hogy nem jók semmire és egy új név kellett nekik. Így is ugyanazokra a gondolatokra, ugyanazokra a politikusokra és háttér emberekre szavaztak - csak most mások vannak a kirakatban.
2019. okt. 31. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 A kérdező kommentje:
Hát nem.A PM,Együtt,MSZP nem voltak neolibsik,nem úgy mint a Momentum
2019. okt. 31. 01:55
 4/27 anonim ***** válasza:
45%
Úgy lehet, hogy nálunk komcsizmus van, magas állami elvonással, kiterjedt korrupciós szinttel és valahogy nem működik ez sem, az emberek pedig új utakat keresnek.
2019. okt. 31. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
100%
Hogy jön most ide Chile? Eléggé buta a kérdésed, ahogy egy Dél-Amerikai országot hasonlítanál össze egy Európaival. Amúgy meg nem unalmas már, hogy napjában írjátok ki ezeket a rettegő kérdéseket? Ebből is az látszik, hogy mennyire végtelenül gerinctelen beszari a ti fajtátok.:D
2019. okt. 31. 03:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 A kérdező kommentje:
Jah én ellenzéki vagyok és rohadtul félek hogy a Momentum majd elveszi az ingyen egészségügyet,meg fizetős lesz a felsőoktatás
2019. okt. 31. 07:39
 7/27 anonim ***** válasza:
38%

"Jah én ellenzéki vagyok"


Persze, de azért nyomatod ezt a széthúzó szövegeket, hogy támogasd a kormánypártokat az ellenzéki összefogást meg bomlaszd.

2019. okt. 31. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 A kérdező kommentje:
De én baloldali kormányt akarok,nem neoloberálisat.
2019. okt. 31. 09:29
 9/27 anonim ***** válasza:
Csak szólok, az egészségügy már most fizetős, ha életben akarsz maradni. A felsőoktatás jó része szintén csak diákhitelből vállalható.
2019. okt. 31. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
Chilével nálunk inkább a másik véglet dívik, a központi, erős állam, egypártrendszerrel. Narancs és krumpliszocializmus.
2019. okt. 31. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!