Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Karácsony Gergely miért volt...

Karácsony Gergely miért volt MSZP-s és SZDSZ-s ragadós kezű emberekkel tölti fel a fontos pozíciókat?

Figyelt kérdés

Nem arról volt szó, hogy új arcok jönnek Budapest élére ha ő lesz megválasztva? Erre most az összes régi bukott ember vissza kerül a zsíros állásokba?


Kezdenek kételyek lenni bennem afelől, hogy tényleg nem e Gyurcsány bábja csak Karácsony.. betette az embereit a fontos poziciókba úgy néz ki..


2019. nov. 2. 11:47
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
31%
Úgy csinálsz, mintha Orbán jobb lenne.
2019. nov. 2. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
8%
persze, hogy a kommunisták oldalán, hisz ő maga is egy komcsi, szerinted miért járták az országot a választások előtt, hogy nézzék milyen házakba tudják betelepíteni a migránsokat? ezek hazaáruló zsidók. orbánt azér is tisztelem, mert cigány létére olyan sokra vitte. én is cigány vagyok és orbán az egyetlen aki a cigányság és a magyarság érdekeit is képviseli
2019. nov. 2. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
0%
2es vagyok, még annyi, hogy érdemes megfigyelni hogy valamikor amikor ózdon választások voltak akkor mennyi kommunista, mszp szavazó szavazott a jobbikra azért, mert utálták a cigányokat. nem véletlen, hogy összefogtak, a kommunisták mindig egymásra találnak.
2019. nov. 2. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Kell a pénz neki.
2019. nov. 2. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
10%
Karácsony liberális, azaz baloldali, ezért erkölcsileg rendkívül ingatag lehet, ez világos.
2019. nov. 2. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
28%

"gy csinálsz, mintha Orbán jobb lenne."


Csak szólok, hogy ebből 2022-ben olyan Fidesz 5/6 lesz, hogy beszarsz.

Karácsony most bizalmat kapott, de mást nem csinál, csak fizetéseket emelnek, lopnak, szal erre 2 év múlva a kutya nem lesz kíváncsi.

Jah és most kezdj el magyarázkodni, hogy de hát így, de hát úgy.

Én szóltam!

2019. nov. 2. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
0%

“Karácsony most bizalmat kapott, de mást nem csinál, csak fizetéseket emelnek, lopnak, szal erre 2 év múlva a kutya nem lesz kíváncsi.”


Orbánék is ezt csinálják, mégis kíváncsi vagy rá, ahogyan a többi bégető ;) egyébként meg néhány nap után ilyen messzemenő következtetéseket levonni hülyeség, ám igencsak jellemző rátok :)

2019. nov. 2. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
#7 Amikor már pár nap után kiderül, hogy nem akarja betartani jó pár választási ígéretét és Gyurcsány embereit ülteti be a fontos poziciókba akkor mire kéne gondolni? Hogy kiváló vezetője lesz Budapestnek és Zuglóban csak direkt játszotta a rossz polgármestert?
2019. nov. 2. 14:11
 9/13 anonim ***** válasza:
31%

"Orbánék is ezt csinálják,"


Az a baj, hogy ennél tovább nem látsz, hogy orbánozol.

Fel se fogod miről beszélek vagy hogy milyen következményekkel jár, ha így áll hozzá a dolgokhoz......

2019. nov. 2. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
71%
Számodra így van. Hiszen ezt üzente a propagandátok. De ez mind nem számít.
2019. nov. 2. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!