Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A Lokálhoz miért nehéz vidéken...

A Lokálhoz miért nehéz vidéken hozzájutni?

Figyelt kérdés

Hallom a hírekben és olvasom több kommentszekcióban, hogy a budapestiek már lassan belefulladnak, olyan sok példányban jelenik meg ott a Lokál. Vidéken meg alig lehet hozzájutni... Egyszer az egyik újságárusnál sikerült találnom Lokált, vittem is belőle több példányt, hogy rokonoknak és ismerősöknek adjak belőle, erre meg lehordott az újságárus, hogy hogyan képzelem, hogy ennyit viszek belőle... :-/


Egyszerűen nonszensz, hogy ahol olvasnák/vinnék a Lokált ott alig jelenik meg és alig lehet hozzájutni, ahol pedig legszívesebben máglyára dobnák az összes példányát ott majd' belefulladnak az emberek olyan sok példánya jelenik meg.



2019. nov. 5. 11:27
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
hozzánk mindig bedobják a propagandalapot... (vidék)
2019. nov. 5. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
0%
Elkapkodják a fővárosban az emberek
2019. nov. 5. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
#2: Akkor Ti szerencsések vagytok. Mi falun nem vagyunk olyan szerencsések, hogy megkapjuk postaládába ezt a vicclapot. Pedig annyira akarok röhögni a Habony Művek hülyeségein! (Online valahogy nem olyan nagy élvezet olvasni mindent.)
2019. nov. 5. 11:34
 4/10 anonim ***** válasza:
88%
Vidéki vagyok. Tényleg hiánypótló lenne, ha lehetne kapni a Lokál nevű minőségi, polgári keresztény napilapot. Az objektív látásmód kialakításához az M1, Kossuth Rádió, Hír TV, Origo, 888.hu mellett én szívesen tájékozódnék a Lokálból is. Úgy lenne igazán színes a kép, ha a Lokál nézőpontját is megismerhetném!
2019. nov. 5. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
20%

#1

Propaganda, mi?!?! Te radikális fake news olvasó! Ott az igazság, csak ki kéne nyitni konzervatív szemedet!


/S

2019. nov. 5. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerinted a fővárosban mivel szedik azt a bitang sok kutyagumit? Majd tán kézzel nyúlnak hozzá nem?
2019. nov. 5. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 mindentudó99 ***** válasza:
28%
Falura nem hoznak . Köztudott hogy aluliskolázott fajta a vidéki nem tudunk olvasni akkor meg minek.
2019. nov. 5. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
83%
Én konzervatív-keresztény értelmiségi, budapesti egyetemistaként szkennelve szoktam továbbítani kicsiny szülőfalumba. Polgármester édesapám a hivatali nyomtatóval sokszorosítja, majd a közmunkásokkal hordatja ki a lakosoknak.
2019. dec. 3. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Örülj inkább neki ,hogy ilyen mocsadék lapot nem visznek hozzátok.
2019. dec. 3. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Vidéken a hónap végi evés mérnök szokás.

Kelet-Magyarország

2019. dec. 3. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!