Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A választás óta - Borkai mai...

A választás óta - Borkai mai lemondásának hatására - ismét életjelet adott magáról az ÖrdögÜgyvédjeBlog. Szerintetek kamuzik vagy sok minden fog most majd még kiderülni Borkairól és a fideszes NER-lovagokról?

Figyelt kérdés
Bővebben: [link]

2019. nov. 6. 12:30
 1/5 anonim ***** válasza:
Semmi okom, hogy az újabb állításokban kételkedjek!
2019. nov. 6. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szerintem kifogyott, viszont rengetegen írtak neki hasonló ügyekkel kapcsolatban. Akkora nyilvánosságot kapott, hogyha más infóit hozza majd le is mindegy.

Sokan írtak neki, kérte is az egyik posztban. Ha utána jar, szerez bizonyítékot, akkor hónapok múlva is lehozhatja, ugyanúgy nagy figyelmet fog kapni.

Én még számítok posztokra.

2019. nov. 6. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
51%
Ez már csak kamu-rizsa!!
2019. nov. 6. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Kamu?

Hát bárhova nyúlhat, mert mindenütt a lopás, a herdálás, az erkölcstelenség, a hazudozás - orvvadászattal kiegészítve!

2019. nov. 6. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem Borkaival végzett. Ennél többet nem is tehet, hiába hozna bármit nyilvánosságra ha ma Magyarországon egyszerűen nincsenek független hatóságok akik nyomozhatnának a Fidesz korrupciós ügyeiben.
2019. nov. 6. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!