Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Karácsony Gergely tényleg...

Karácsony Gergely tényleg ennyire hülyének nézi az embereket, ugyanis ő is sofőrrel rendelkező autóval jár bicikli és BKV helyett?

Figyelt kérdés
Ti is csalódtatok benne emiatt?
2019. nov. 7. 08:45
1 2 3
 1/26 A kérdező kommentje:
2019. nov. 7. 08:46
 2/26 anonim ***** válasza:
45%

"Ti is csalódtatok benne emiatt?"

Nem!

Már a kampányban sem értettem, hogy miből gondolja, hogy az a normális, hogy az igen magas óradíjjal megfizetett munkaidejét kerékpározással tölti.

2019. nov. 7. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:

Jól látom, hogy eleketromos autóval jár. Golfból nincs hibrid.

Jaj de cink :D

2019. nov. 7. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
76%

Még most se tudtok belenyugodni? Fogadjátok már el, hogy bukta lett, hiába próbálkoztok meg karaktergyilkossággal, hátha leváltják. Nem kértek az emberek Tarlósból meg még sok másik helyen a Fideszből, el kell fogadni.

Ti szóltátok meg az ellenzéket, hogy el kell fogadni a parlamenti választások eredményét, nem parádézni, hisztizni, stb rajta, akkor ti is tegyétek meg.


Aki nem értené miért megy minden Fideszes médiumban Karácsony lejáratása: a Fidesz tökön rúgta saját magát, de nagyon. Azzal, hogy Budapest főpolgármestere se Fideszes már a legfőbb kampányukat veszítette el a Fidesz.

Mit tolt a Fidesz 2010 óta sok helyen, nem csak Budapesten? Nem Fideszes vagy Fideszhez közeli ember lesz a vezető, akkor a település nem kap pénzt az államtól. Szerte az országban ez lett fújva állandóan, ez meg az ellenzéki töketlenség vezetett hozzá, hogy sokszor Fideszesek nyertek.

Most ez fordult, bukták Budapest főpolgármesterét meg sok más megyeszékhelyt is.

Mit tud tenni a Fidesz?

1. Betartja az ígéretét, nem ad pénzt, megvonja a támogatásokat, stb, de akkor ezeken a helyeken bukják a parlamenti választások a népharag miatt.

2. Nem tartják be az ígéretüket, emiatt ez az erős kampányfegyver oda, így a jövőben még több települést buknak az önkormányzati választásokon.


Na, többek között ezért akarják lejáratni Karácsony Gergelyt is, hátha az emberek mindenhol ugyanúgy leváltják az ellenzéki jelöltet és Fideszesek ülhetnek vissza a polgármesteri székekbe.

Meg amiatt is paráznak, hogy nagyon sok csontváz kipotyoghat a szekrényből, nem hiába próbáltak minden dokumentumot eltüntetni ott ahol csak tudták.

2019. nov. 7. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
Villanygulfival jár? Jaj de cukcsi zöldike. Paks meg adja neki a villanyt nem? Pedig járhatna busszal is, gondolom Draskovicsot nem véletlen tette a céghez.
2019. nov. 7. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
0%
Igen, és igaza is van, be is tudja csapni a választókat. Sokan közülük amúgy is abban érdekelt, amiben Karácsony: hogy ártson a saját városának.
2019. nov. 7. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
Már miért csalódtam volna benne? Soha nem hittem el egy szavát sem.
2019. nov. 7. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
100%

Szánalmasak vagytok, mindenki tudja hogy nem CSAK bringázik/buszozik.


Egyébként Orbánt hányszor láttátok bármilyen tömegközlekedésen? Hányszor bringázott Budapesten?


Nekem is van autóm, ettől még dolgozni tömegközlekedéssel/bringával járok, ha ki kell mennem Budapestről akkor használom az autót.

2019. nov. 7. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
64%
8-as: csak mások nem csináltatnak magukról könnyfakasztó fotókat, ha véletlenül felülnek egy biciklire:D - nem, nem vártam volna el, hogy biciklivel járjon, csak akkor ne jártassa a száját!
2019. nov. 7. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
100%
#9, Én elvárnám az összes polgármestertől hogy havonta legalább 2 szer használják a tömegközlekedést tök mindegy milyen indíttatásból, de legalább 10 percig érzékeljék, hogy az átlag ember milyen körülmények között utazik.
2019. nov. 7. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!