Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Most mi ez a Momentum hazaárul...

Most mi ez a Momentum hazaáruló lett, mert nem állt ki az erdélyi magyarok mellett agymenés?

Figyelt kérdés

A Momentum a romániai liberális USR testvérpártját támogatja, amely győzelme esetén együttműködne az erdélyi magyarsággal.


Az RMDSZ 4-5%ával eleve nem értem miért indul el egyáltalán az elnökválasztáson, sosem szavaznának rá a románok...



2019. nov. 8. 12:09
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
58%
Ez a te olvashatod, nagyon sok emberé viszont nem ez... Az enyém sem, nagyot csalódtam bennük!
2019. nov. 8. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
72%
...olvasatod...
2019. nov. 8. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
41%
Nem "lett", mindig is magyarellenes globalokrata libertáns volt.
2019. nov. 8. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
58%
Ugyanaz, ami volt már a PM / Együtt / Lmp / Jobbik stb.akárkik esetén is, hogy ha tisztességes emberekbe nem tudnak mivel belekötni, mert nem tolvaj hazug csótányok, mint az eddigi politikusok, akkkor jön az, hogy antimagyar hazaárulók.
2019. nov. 8. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
86%

Nem gondolom, hogy hazaárulók, viszont egy csúnya és barátságtalan lépésnek tartom. Csalódtam bennük. Pedig őszintén mondom, hogy a legszimpatikusabb pártnak gondoltam eddig.

Támogathatta volna a második fordulóban is az USR jelöltjét, ha továbbjut. De addig tamogatni, amíg egy magyar jelölt is van, szerintem nem helyes. Persze vitatható, hogy mennyi esélye van az RMDSZ jelöltjének, de ha ebből indulunk ki, az USR jelöltje is ugyanilyen esélytelen, hisz Klaus Johannis messze vezeti a népszerűségi mutatókat.

2019. nov. 8. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
37%
A Momentum nem lehet hazaáruló, hisz nem Magyarország a hazájuk. Elmondták a liberálisok, hogy az ország ahol élnek csupán a lakhelyük.
2019. nov. 8. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
46%

Sima karaktergyilkosság az egész. Amiről nem beszélnek, hogy minek támogasson olyat, aki szorosan együtt működik a Fidesszel, aki segít neki, hogy olyanok szavazataival is hatalmon tudjon maradni a Fidesz, akik soha az életben nem éltek Magyarországon?

Most megtapasztalták az erdélyiek milyen fordítva ülni a lovon és nem tetszik nekik, ezért van a nagy hiszti.

2019. nov. 8. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 mindentudó99 ***** válasza:
36%
Mégis mi másnak mondanád ezt a lépést kérdező? A magyar lelölt ellen van. De hát ki lepődik meg ezen? Csak beáll a sorba. Pont úgy képviseli a külhoni magyarokat mint a többi baloldali v. liberális párt. Volt kiktől tanulnia a pártnak.
2019. nov. 8. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
37%
Bárki ezen meglepődött? A Momentum egy vadliberális, új marxista internacionalista párt, ezt most tudtátok meg? lol
2019. nov. 8. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 mindentudó99 ***** válasza:
33%
És sokan bennük látjàk a jövőt. Milyen kiállást lehetne tőlük várni magyar érdekek tekintetében az Unióban ha hatal9mra kerülnének.
2019. nov. 8. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!