Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Fideszesek! Milyen alapon...

Fideszesek! Milyen alapon kritizáljátok Karácsony Gergelyt, amikor ő egy rendkívül karizmatikus, hozzáértő és erőskezű vezető, és egyáltalán nem megélhetési politikus?

Figyelt kérdés
Elfogadhatatlan akár a legkisebb kritika is Karácsony Gergely irányába.
2019. nov. 9. 01:41
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
42%
Nagyon röhögtél amikor ezt leírtad kérdésnek, ugye?
2019. nov. 9. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
68%
Akkor már nem a Doktor Orbán Viktor Mihály Miniszter Elnök Úr a Világ Császára?
2019. nov. 9. 05:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 Alain Delon ***** válasza:
97%
Háá mee még nem épített egy stadiont se!
2019. nov. 9. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 mindentudó99 ***** válasza:
11%
Szerintem a fidesz csak nyert ezzel a Karácsonnyal hosszabb távon.
2019. nov. 9. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
76%

Azt látom, hogy Karácsony már most bebizonyította, hogy Tarlósnál sokkal jobb főpolgármester.

Tarlós csak személyeskedett, érdemi vitát szakmai alapon sosem folytatott, csak politikai erőfölénnyel, frakciófegyelemmel a józan ész és gyakran a budapestiek érdekének ellenére hozott egy rakás döntést.


Karácsony sokkal konstruktívabb, és az politikai ígéreteiből már nem egyet teljesített is, pedig még csak pár napja nevezték ki.

2019. nov. 9. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
76%

Egyébként számomra a karizmatikus egyéniségnél sokkal fontosabb az, hogy becsületes, hiteles, bölcs stb. politikus legyen. Karizmatikus politikusoknak a gyenge jellemű embereknek van igényük. A karizmatikusok általában abból élnek, hogy elhitetik, hogy van egy ellenség, amitől neked félned kell, és neked nélkülözhetetlenül szükséged van rá, hogy megvédjen téged tőle.

Nos Karácsony tényleg nem ilyen. Karácsony VALÓBAN TISZTELI a népet, és valóban szolgálni akarja, nem karizmával uralkodni rajtuk, és kiszúrni a szemüket a nagy semmivel, pótcselekvésekkel, miközben saját és bandája érdekét tartja szem előtt, ahogy Tarlós, és a Fidesz tette. Megjegyzem: aki valóban figyelte Tarlóst, elemezte egyéniségét, egyáltalán nem láthatta igazán karizmatikusnak. A mögötte lévő erő nélkül ő egy senki. Nem véletlen, hogy nem vette át a fővárosi képviselői mandátumát kisebbségben. Jellemtelen, karizma nélküli idióta figura, olyan, aki pöttöm létére csak a nagy tesó mellett mer nagyszájú lenni.

2019. nov. 9. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
12%

#5 és#6 Te tényleg ilyen csökkent értelmű vagy? Mit is csinált eddig karácsony?

LEÁLLÍTOTT beruházásokat amiket az állam finanszírozott volna Budapesten és a város fejlődött volna vele. Ezzel egy rakás cégnek okozott veszteséget, elveszítették a megrendeléseiket és így rengeteg embernek megszűnik ott a munkája. nem jönnek létre ezek az intézmények így ott sem lesznek új munkahelyek.

Létrehozott 2 új helyettesi állást és így százmilliókkal emelkedik meg az a kiadása a fővárosi önkormányzatnak amivel semmi eredmény nem jár, csak a saját zsebüket tudják tömni. Hány CT-t is lehetne venni ebből a pénzből?

Azzal kampányolt hogy új politikára van szükség a fővárosi vezetésben és azonnal visszahozta azokat a régi mszp-s, szdsz-es politikusokat akik már Demszky alatt meg a 2010 előtti kormányzati időszakban bizonyították az alkalmatlanságukat.

Azzal kampányoltak hogy a kormányzat nem fejleszti az egészségügyet - erre első lépésként megakasztják a dél-budai kórház építését. Amivel megjegyzem nem csak a budapestiek, hanem a környező agglomeráció sok települése is jól járna (ha nincs kórház akkor meg így kárt szenvednek) mert most az észak-Budán levő János kórházba vagy a többi Budapesten belüli kórházba kell mennie annak is aki délen, Törökbálinton, Érden, Tárnokon, Diósdon vagy Százhalombattán kell hogy ellátáshoz jusson.

Meghirdette a klíma vészhelyzetet - de a kórházépítés leállításával éppen az agglomeráció lakosságát kényszeríti arra hogy továbbra is a városon keresztül utazzon sok-sok kilométert a forgalomban csak azért hogy orvosi ellátáshoz jusson - növelve az autók számát, a dugók nagyságát, a levegő szennyezését és terhelve a tömegközlekedést.

Meghírdette hogy kitiltják Budapest teljes területéről a dízel autókat, miközben a tömegközlekedésben dízel üzemű buszok vannak - mert azoknak a legjobb a működése városban.

És még csak 2 hete főpolgármester.

2019. nov. 9. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
13%

12:46: és szerinted ez zavarja a búzapestieket? Nekik az a lényeg, hogy mostantól minden nap karácsony van és a szmog is demokratikusabb illatú, mint Tarlós idején!


Én azt mondom, hogy Budapest megérdemli Karácsonyt, én örülök, ha ők boldogok! Lapozzunk!

2019. nov. 9. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
85%

#7; 12:46

Elég sok féligazságot, tévedést, csúsztatást, vagy hazugságot írtál le.


Olyan dolog, ami teljesen úgy igaz, ahogy leírtad, csak egy van, az, hogy kettővel több helyettese lett. Milyen érdekes a nagy felháborodásodban az oktalan pazarlások közé már nem soroltad fel azt, hogy Tarlós végkielégítését megduplázta, vagy azzal nem uszít a jobboldali média, arról nem hallottál?


Az, hogy egy két százéves park beépítését megakadályozza, szerintem erény. Azokat a városfejlesztéseket máshol is meg lehetne csinálni, van elég rozsdaövezet Budapesten. Miért nem eleve oda tervezték? Hol voltak a környezetvédelmi hatástanulmányok?


"Ezzel egy rakás cégnek okozott veszteséget, "

Tudta? Ezekneknek a beruházásoknak a kétharmada Fidesz-közeli cégekhez került volna. Jaj, de sajnálom Mészárost, hogy a részvényei csökkentek egy kicsit.

[link]

[link]


"Azzal kampányolt hogy új politikára van szükség a fővárosi vezetésben és azonnal visszahozta azokat a régi mszp-s, szdsz-es politikusokat akik már Demszky alatt meg a 2010 előtti kormányzati időszakban bizonyították az alkalmatlanságukat."

Ő hozta vissza? Nekem úgy rémlik, hogy választások voltak.


Nem tudom, hogy honnan veszed azt a hazugságot, hogy Karácsony kitiltja a dízelautókat Budapestről. Az tény, hogy valaki ilyen riogatást terjesztett, de én azt nem láttam, csak azt, hogy ezt az állítást ő maga cáfolta.


Megértem, hogy a Fidesznek fáj a vereség, és most karaktergyilkolni kell, ahogy szokásuk, ha szakmai érveik nincsenek, ha a politikai érveik elbuktak.


Ami a kórházat illeti, nem biztos, hogy egy mocsaras, nehezen megközelíthető helyre kell azt építeni, és talán az az alap, hogy megkapja a tájékozódás lehetőségét az illetékes, mielőtt áldását adja rá.


Ami a klímavészhelyzetet illeti, pont a liget beépítésének megakadályozása az egyik eleme. Vagy tudsz te kétszáz éves ligetet telepíteni máról holnapra valahova? Egy százéves fa légtisztító hatása talán megérted, hogy több, mint négy négyzetméter fűé, ugye?

2019. nov. 11. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
3%

"Milyen érdekes a nagy felháborodásodban az oktalan pazarlások közé már nem soroltad fel azt, hogy Tarlós végkielégítését megduplázta,"

Köszi, még egy rossz pont Karácsony számláján. Kérte bárki is a jobboldalról a végkielégítés megduplázását? Tarlós vagy a fidesz volt az ötlet felvetője, beterjesztője? Már bocsi, de ha Karácsony osztogatja a város pénzét azt ne másnak ródd fel!

"Az, hogy egy két százéves park beépítését megakadályozza, szerintem erény. Azokat a városfejlesztéseket máshol is meg lehetne csinálni, van elég rozsdaövezet Budapesten. "

EZÉRT kellett volna ELŐBB odafigyelned arra hogy mit és miért akarnak csinálni és nem tiltakozni ellene ész és tudás nélkül! Azért oda és azokat tervezték, mert egy LIGET projekt nevezetű tervet hoztak létre amiben ezek együttesen alkotnak egy városfejlesztési koncepciót. És pontosan azt teszik amit hiányolsz - régi, lepukkant épületek HELYÉRE épültek volna fel ezek a beruházások és nem a fák, nem a park helyére.

"Ezekneknek a beruházásoknak a kétharmada Fidesz-közeli cégekhez került volna. "

Honnan tudod? Semmit nem tudsz az egészről már bebizonyítottad. Mégis honnan veszed hogy Mészáros cégeinek lett volna hozzá bármi közük? Előre feltételezel valamit és még véletlenül sem hagyod hogy a valóság megzavarjon benne. Ez nem kicsinyíti hanem súlyosbítja amit csináltok - rengeteg embernek okoztatok kárt vele.

"Ő hozta vissza? Nekem úgy rémlik, hogy választások voltak."

NEM, bizony ezeket a régi ballibes poltikusokat mindet Karácsony hozta vissza - egyiket sem választották meg az emberek. A budapestiek arra az ígéretére szavaztak, hogy megújítja a politikát, hogy fiatalokkal, nem levitézlett régi rendszerbeli politikusokkal tölti fel majd az önkormányzati pozíciókat.

"Nem tudom, hogy honnan veszed azt a hazugságot, hogy Karácsony kitiltja a dízelautókat Budapestről. "

Ahogy már mondtam, nem kell nekünk semmit mondani - ezt bizony Karácsonyod állította. Keress rá nyugodtan a nem oly régi nyilatkozatai között, ő jelentette be hogy bizony a dízel autók kitiltása kell Budapestről. Az hogy visszakozik belőle az várható - mint minden másban is mindig mást mond mint elsőre vagy másodikra.

"Ami a kórházat illeti, nem biztos, hogy egy mocsaras, nehezen megközelíthető helyre kell azt építeni, és talán az az alap, hogy megkapja a tájékozódás lehetőségét az illetékes, mielőtt áldását adja rá."

Az előző kerületi vezetés tájékozódott és megszületett a döntés. A mostani kerületi polgármester nem azt vetette fel hogy tárgyaljanak a helyszínről vagy bármiképpen is legyen beleszólásuk a folyamatba - kijelentette hogy nem akarják a beruházást.

Próbálhatod mentegetni a menthetetlent, de nem fog menni.

2019. nov. 11. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!