Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Birkai kötgyűlésének a megzava...

Birkai kötgyűlésének a megzavarása pontosan miért is volt jó?

Figyelt kérdés

Igen, egy undorító ember.

Kilépett a fideszből, mand a polgármesteri címet is vissza fogja dobni.

Az eskütétel egy formális tett, ha jól tudom, kötelező.


Akik odamentek és óvszerekkel megdobálták meg be akartak menni hozzá, minek?


Meg ha bemennek, akkor mit akartak csinálni?

Megverni?

Ha jól tudom, nem átlag embernek minősül, több éves börtönbüntetés jár ezért.


A győriek nem különbek Borkainál, ez már legalább tiszta.



2019. nov. 9. 09:22
 1/7 anonim ***** válasza:
71%
Nem tudom, de talán Borkai visszább vehetett volna abból a nagy arcából és cinizmus, mosolygás helyett vághatott volna valami megbánóbb képet. Azért itt mégis csak súlyos dolgokról van szó. Vagy gondolja, hogy amíg a pártja van kormányon, úgy is mindent megúszhat?
2019. nov. 9. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
30%
Fontos, hogy lássuk, hogy a DK-s szellemileg sérült idióták még közöttünk vannak!
2019. nov. 9. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Első, értem én.

De most kiben különböznek a tüntetők?

Ugyanolyan undirítóak.


Szegény Győrt előbb Borkai, most meg ezek alázzák porrá.


Szánalom, RIP magyar intelligencia.

2019. nov. 9. 10:07
 4/7 anonim ***** válasza:
78%
Én pedig megértem, ha egy ennyire arrogáns és cinikus ember indulatokat vált ki emberekből. Mondjuk nincs olyan habitusom, hogy én is menjek tüntetgetni, de akik megtették, azokat nem ítélem el, pont a leírtak miatt.
2019. nov. 9. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
69%

Azonnal le kellett volna mondania, és vállalnia a tettei következményét.


Szándékosan csak az alakuló közgyűlés után tette ezt, így pedig legalább fél évvel eltolta ezzel egy időközi választás megtartását.

2019. nov. 9. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
30%

"Szándékosan csak az alakuló közgyűlés után tette ezt, így pedig legalább fél évvel eltolta ezzel egy időközi választás megtartását."


Pontosan, hogy legyen idő a Fidesznek jelöltet indítania a DK ellen. Ez az egy dolog az, amit titsztelek Borkaiban, hogy nem hagyta a DK-t hatalomra jutni választások nélkül.

2019. nov. 9. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Talán annyit érdemes hozzátenni, hogy van az embernek egy szemlélete arra, miként méltó viselkedni. Aztán meg van egy környezet, amelyben létezik emberünk. És a közegnek nem megfelelően viselkedni nemcsak hatástalan, de disszonáns is.

Ma a közeg aljas, hazug és erőszakos. Ebben kifinomultan viselkedni mindössze röhejes. El kell dönteni, ki mit akar és mire képes. Ahogy Horn mondta annak idején: aki a sáros utcán akar sétálni, ne lakkcipőt viseljen, és ne annak állapotával törődjön. Van éppen elég dolga anélkül is.

2019. nov. 9. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!